
У поліції Київської області заявляють, що знайшли зловмисників, які розгромили вагон електрички Київ-Фастів. Ними виявилися семеро підлітків з Мотовилівки. Про це повідомляє прес-служба поліції, зазначають Патріоти України.
Там уточнили, що за 20 хвилин, поки електропоїзд був у дорозі від Фастова до Мотовилівки, підлітки розбили всі вікна і відірвали сидіння в четвертому вагоні. Вік зловмисників - від 16 до 19 років. Зараз вирішується питання про їх затримання.
За фактом умисного пошкодження майна поліція відкрила кримінальне провадження. Підліткам загрожує до трьох років позбавлення волі.
Як повідомлялося раніше, 10 жовтня, близько 22:50 в Київській області група невідомих влаштувала погром у вагоні електрички Фастів-Київ, практично повністю його зруйнувавши.
Як Карпати, так і Одеса – напрямки-лідери для літнього відпочинку. Це спонукає реагувати і ринок праці – щоліта сектор сезонної роботи тут очікувано активізується. Найзатребуванішими вакансіями літа-2026 є продавець, водій та вантажник, хоча південь ни...
Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...