Едуард Айрапетян, який три роки тому в Одесі стріляв в проукраїнських громадян, святкував 2 травня в окупованому Севастополі. Про це повідомляє одеський портал 048 з посиланням на сепаратистські і терористичні ресурси, зазначають Патріоти України.
"Айрапетян входив до бойового крила одеських неофашистів-антимайданівців "Народна дружина" і 2 травня 2014 року стріляв по патріотах з пістолета на Грецькій площі. Через деякий час зрадник Батьківщини з'явився в окупованому Криму, є частим гостем в ефірі російських ЗМІ і інтерпретує вигідні Кремлю казки про події в Одесі", - зазначає видання.
На верхньому фото Айрапетян в Севастополі святкує річницю трагедії 2 травня.
А це він також 2 травня 2014 року на Грецькій площі в Одесі стріляє в людей:

Уряд оновив умови державної програми «єОселя», розширивши підтримку для ветеранів війни та сімей загиблих захисників України, передають Патріоти України. Згідно з новими правилами, ветерани та родини полеглих Героїв зможуть оформити пільгову іпотеку пі...
В Україні попри зростання номінальної пенсії знижується коефіцієнт заміщення. Щороку зростає відставання пенсій від зарплат, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. Середня пенсія в Україні станом на квітень (це найсвіжіші дані...