Сестри-близнючки з Бразилії відзначили свій 100-річний ювілей яскравою фотосесією

Марія Піньятоне Понтін і Пауліна Піньятоне Пандольфо займають друге місце в бразильському національному рівні найстарших близнюків світу.

Марія Піньятоне Понтін і Пауліна Піньятоне Пандольфо. Фото: Boredpanda.

Сестри-близнючки Марія Піньятоне Понтін і Пауліна Піньятоне Пандольфо, які проживають в Бразилії, відзначили свій 100-річний ювілей, вразивши соцмережі яскравою фотосесією. Знімки публікує портал Boredpanda, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
За словами фотографа, який проводив фотосесію сестер, Марія і Пауліна займають друге місце в національному рівні найстарших близнюків світу.
На знімках сестри позують перед камерою в яскравих нарядах, а також ювілейних футболках з цифрою "100", фотографуються всередині епатажного рожевого автомобіля і в оточенні повітряних куль.
"Я знала про їхнє існування і вирішила подарувати їм це прекрасне фотографічне есе. Вони красиві і дуже милі. Я ніколи не зустрічала їх однолітків, а особливо близнюків. Вони цього заслуговують", - розповіла фотограф.
У мережі фотографії зібрали більше 15 000 переглядів і сотні репостів.

Один трактор - дві САУ: У мережі показали, як на сході країни йде посівна

п’ятниця, 20 травень 2022, 6:30

На сході України цьогоріч - незвична посівна кампанія. Трактори змушені працювати під прикриттям самохідних артилерійських установок через загрозу обстрілів з боку російських окупантів, передають Патріоти України. Відповідне відео опублікували в Telegr...

У церкві Луцька хлопчик молився, щоб від хвороби Путіна ніхто не міг придумати ліків (відео)

п’ятниця, 20 травень 2022, 6:22

Мережу зворушило відео з хлопчиком із Луцька, який молиться про те, щоб плани глави РФ Володимира Путіна не справдилися. Дитина років одинадцяти просила у Господа, аби від захворювання, яким,як пишуть експерти, страждає російський диктатор, не вигадали...