Щастя, помножене на шість: Мережу підкорило відео з іграми маленьких французьких бульдожків

За плямисте чорно-біле забарвлення цуценят назвали "маленькими телятками".

Цуценята французького бульдога. Фото: SOBAKA.LV.

Щастя в шестикратному розмірі. У мережі Facebook з'явилося миле відео за участю відразу шести маленьких французьких бульдогів, яке швидко набуло популярності серед користувачів соцмережі, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Цуценята просто граються один з одним і забавно пересуваються, невпевнено тримаючись на лапках. За плямисте чорно-біле забарвлення деякі користувачі навіть прозвали цуценят "маленькими телятами".

Хіти тижня. Пес екс-президента США Джорджа Буша-старшого на траурній церемонії зворушливо попрощався зі своїм господарем (фотофакти)

середа, 12 грудень 2018, 4:00

Саллі жив з Бушем-старшим з червня цього року. Разом із екс-президентом США вони ходили, зустрічали гостей, ганяли м'яч. Пес екс-президента США Джорджа Буша-старшого Саллі зворушливо попрощався зі своїм господарем під час церемонії прощання з колишнім ...

Хіти тижня. Як у детективі Агати Крісті: У Києві отруїли талієм цілу родину

середа, 12 грудень 2018, 3:00

Для летального результату достатньо 1 грама талію. У Максима Білоконя в організмі виявили 80 грамів. Київську родину отруїли талієм - високотоксичною речовиною. Першим від неї помер 21-річний киянин Максим Білоконь. Спочатку у нього проявилися симптоми...