Сумуємо за Вакарчуком: Російські рокери несподівано розірвали зал українською музикою (відео)

Одна з найкращих пісень "Океан Ельзи" виявилася популярною не тільки в Україні.

Фото: krok.miok.lviv.ua

На російському рок-фестивалі "Нашестя" пітерський гурт Animal ДжаZ вразив публіку українською музикою – пісня "Без бою", яку зазвичай виконує Святослав Вакарчук, справила неймовірно сильне враження на зал, повідомляють Патріоти України.

Відповідний ролик опублікований на каналі в YouTube.

Всі присутні хором підспівували артистам, адже втриматися було важко: настільки потужні емоції, які часто можна помітити й на концертах "Океан Ельзи".

"Ми дуже хочемо, щоб ця група рано чи пізно повернулася. Не тільки в "Нашесті ", але і взагалі в Росію. І не тільки ця група, а всі українські групи. Поки їх тут немає, ми будемо співати їхні пісні", - прокоментували в Animal ДжаZ.

Нагадаємо, раніше "Океану Ельзи" приписали 35 концертів у Росії.

В Україні хочуть зробити паління "максимально некомфортним" для курців

субота, 3 червень 2023, 22:54

Українцям, які пристрастилися до тютюну, повинно стати неприємно виймати цигарку із пачки, на якій буде малюнок із візуалізацією наслідків паління. Наказ МОЗ України з відповідними вимогами щодо оформлення цигаркових пачок було зареєстровано цього тижн...

У Болгарії викрили шахрайську схему, пов’язану з українськими біженцями

субота, 3 червень 2023, 21:59

Міністерство внутрішніх справ Болгарії виявило порушення в реалізації програм розміщення українських біженців. Про це заявив глава МВС Болгарії Іван Демерджиєв, передають Патріоти України із посиланням на «Радіо Європа». Болгарія від початку повномасшт...