Ще й обригався: У Києві українського дипломата спіймали за кермом у нетверезому стані (відео)

Олександр Моцик був послом України у США з 2010 до 2015 року.

У Києві вночі з 24 на 25 серпня на площі Шевченка співробітники патрульної поліції зупинили автомобіль Ford Kuga, за кермом якого перебував колишній посол України в США Олександр Моцик із ознаками алкогольного сп'яніння, повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що причиною зупинки стало порушення правил дорожнього руху: автомобіль їхав проти руху по колу на площі Шевченка. Моцик заперечував факт вживання алкоголю, проте від проходження тесту на вміст алкоголя у крові чи медичного огляду чоловік відмовився.

"На водійському килимку машини і сорочці Моцика були сліди не до кінця перевареної їжі", – говориться у повідомленні. Як повідомляє видання, автомобіль екс-посла був евакуйований на штрафмайданчик.

За фактом було складено адміністративний матеріал за ст. 130 адміністративного кодексу України (Управління транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння).

Не солодощі й не фастфуд: Експерти назвали найкалорійніший продукт на планеті

вівторок, 23 червень 2026, 23:12

Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...

Варто знати! У ТЦК сказали, хто обов'язково має пройти ВЛК

вівторок, 23 червень 2026, 22:58

В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...