Ще один "міністр-дієтолог"? Омелян побідкався, що мало їсть

За словами міністра інфраструктури, його робочий день починається о 7.00, а закінчується о 23.00, до того ж обідати він не встигає.

Володимир Омелян. Фото: соцмережі.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив у проекті BIG MONEY, що він мало їсть, передають Патріоти України.

"Я мало їм і багато бігаю... Я не встигаю. Мій раціон – це сніданок. У кращому випадку – вечеря пізно ввечері. В обід не встигаю", – заявив Омелян. Він уточнив, що йому 39 років. "Ви думаєте, люди повірять, що людина у 39 років віддає всього себе державній службі, і в неї немає часу поїсти? Я у таких міністрів не вірю", – сказав інтерв'юер, власник компанії Global Spirits Євгеній Черняк.

"Свого часу, коли я тільки прийшов у це міністерство, пропонував, щоб мені одягнули GoPro-окуляри. Щоб всі в режимі онлайн бачили, що відбувається. В такому випадку зникне дуже багато легенд", – відповів Омелян.

За словами міністра, його робочий день починається о 7.00, відповідно, потрібно прокинутися о 6.00. "Закінчення залежить від дня. Приблизно одинадцята, дванадцята ночі. Субота – на роботі. У неділю намагаюся бути із сім'єю, але теж не завжди виходить... Робота на місці. Її досить багато. Відрядження – це інша історія. Буває, що я заходжу додому, щоб змінити одну валізу на іншу, і їду далі", – додав Омелян.

Джерело: LIGA.net

Свята Трійця: Які молитви прийнято читати цього дня

неділя, 23 червень 2024, 0:00

У неділю, 23 червня 2024 року, християни східного обряду відзначають велике свято – День Святої Трійці. В храмах проходить одне з найурочистіших богослужінь року. . На П'ятидесятницю вірянам важливо помолитися вищим силам, щоб попросити захисту та до...

У неділю, 23 червня, графіки відключень електрики діятимуть лише 4 вечірні години - "Укренерго"

субота, 22 червень 2024, 23:51

У неділю 23 червня через зниження споживання графіки погодинних відключень електроенергії, застосовуватимуть увечері, з 19:00 до 23:00. Про це повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго". . За повідомленням, через зниження споживання електроенергії у вихідн...