''Пасажирка зникла'': Омелян розповів про розслідування НП із полицею в потязі Київ-Рахів (відео)

Жінку, яка впала на постраждалу, й досі ніхто не може знайти.

Володимир Омелян. Фото: скріншот з відео.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян розповів про хід розслідування інциденту в потязі №357К Київ-Рахів, коли на пасажирку Надію Полякову впала верхня полиця. В інтерв'ю міністр вибачився перед постраждалою жінкою, передають Патріоти України.

"Зараз цей випадок розслідується. У мене була окрема розмова з "Укрзалізницею" з цього приводу. Він взагалі нагадує якісь такі події в "Східному експресі" (детективний роман письменниці Агати Крісті. — Ред.)" — зазначив він.

Як стверджує Омелян, розслідування, зокрема, гальмує той факт, що другу ймовірно причетну до нещасного випадку жінку не вдається розшукати. "Розслідування ще не завершене, тому що цю пасажирку, яка нібито впала, досі знайти не можуть. І хто падав і чи падав взагалі, як це було — дуже дивно. Ну точно людина собі такі травми самостійно не могла нанести. Ще раз приношу вибачення перед нею і перед сім'єю. Я сподіваюся, що ми чітко з'ясуємо до кінця і "Укрзалізниця" публічно затвердить, що дійсно сталося", — сказав Омелян.

Безробітні українці отримають по $500: Стало відомо, кому дадуть гроші

субота, 18 травень 2024, 17:27

Безробітні мешканці Дніпропетровщини, Миколаївщини, Херсонщини та Запорізької області мають змогу пройти професійні курси за грантові кошти. На підвищення кваліфікації чи здобуття нових професійних навичок вони можуть отримати $500, тобто майже 20 тис....

Чи потрібно чоловікам оновлювати дані в ТЦК, якщо зробили це до 18 травня: У Міноборони дали відповідь

субота, 18 травень 2024, 17:23

З 18 травня всім військовозобов'язаним необхідно оновити свої дані у військкоматах. Це треба зробити попри те, що раніше інформація вже була оновлена. . Так, у Міністерстві оборони наголошують, що з 18 травня усі без виключення військовозобов’язані пов...