Ще один радісний фактор: Екологія степової України відроджується через закриття Північно-Кримського каналу

​Після очищення річки Каланчак на Херсонщині утворилися значні поклади цінного органічного добрива.

Екосистема ріки Каланчак зазнала позитивних змін. Ілюстрація:Укрінформ

Перекриття Північно-Кримського каналу позитивно вплинуло на екосистему річки Каланчак, що останніми роками була на межі зникнення. Після того, як річку промили водою з Північно-Кримського каналу зі спеціально спорудженого сифона, в Каланчаку з’явилася риба – короп, судакта карась. Про це повідомляють Патріоти України.

В процесі днопоглиблення з річки було витягнуто близько тисячі кубометрів мулу, який є цінним природним добривом. Зараз поклади мулу складені на спеціальному майданчику, а в Каланчацькій ОТГ готові віддавати його безкоштовно фермерам та сільськогосподарським підприємствам.

Днопоглиблювальні роботи на річці триватимуть всю зиму, тож мулу буде достатньо для всіх бажаючих. Річковий мул – найцінніше природне добриво, що підвищує врожайність будь-якої культури.

Як повідомлялося раніше, коли Північно-Кримський канал працював, тільки 60-80 м куб/с води йшло на сільгосппотреби Херсонщини та Запоріжжя, а 300-320 м куб/с надходило на півострів. Після перекриття каналу, дамба перед Перекопом збільшила площу зрошуваних земель півдня України на тисячі гектарів.

На чартері з українськими заробітчанами виявлено COVID-19

понеділок, 25 травень 2020, 17:54

На одному з авіарейсів, який доставляв українських заробітчан в Європу, був виявлений хворий на коронавірусну інфекцію COVID-19. Як пише "Європейська правда" з посиланням на свої джерела, всі пасажири чартеру, які мали бути зайняті на сільгоспроботах, ...

Погрожували порізати на частини: У Росії по-звірячому вбили повію (фото)

понеділок, 25 травень 2020, 17:27

За версією слідства, 22-річна кубинка Лоурен Моралес Фернандес підробляла в Москві проституцією. Відправившись на черговий виклик, вона опинилася на вулиці Кастанаєвській в західному районі російської столиці. Дівчину взяли в заручники, а через кілька ...