Що далі, чорні меси? У Шотландії священикам дозволили вступати в одностатеві шлюби

Шотландська пресвітеріанська церква вступила у прямий конфлікт зі Святим Писанням та заповідями Господніми. Залишається питання, чи мають право послідовники Содому та Гомори називатися надалі Церквою Христовою?

Панове священнослужителі, як щодо заповідів Господніх? Фото: pravmir.ruУ суботу, 21 травня, Шотландська пресвітеріанська церква прийняла рішення дозволити своїм священикам вступати в одностатеві шлюби. У той же час, бажаючи "зберегти своє традиційне уявлення про шлюб між чоловіком і жінкою", церква заявила, що не буде проводити одностатеві весілля, передають Патріоти України про повідомлення сайту Нескучные новости.

У соборі, який прийняв рішення дозволити своїм священикам проводити одностатеві шлюби, взяли участь 850 представників церкви зі всієї Шотландії, Великобританії, Африки та Азії. Раніше повідомлялося, що в Італії опозиційні партії мають намір домагатися скасування схваленого парламентом закону про юридичне визнання одностатевих союзів.

Італія залишалася останньою великою країною Заходу, де одностатеві шлюби не були узаконені. Однак 11 травня нижня палата парламенту Італії проголосувала за легалізацію одностатевих шлюбів. У свою чергу, представники ЛГБТ-спільноти назвали цей закон зрадницьким, так як їм забороняється всиновлювати дітей.

"Це висновок лікарів": Віталій Капранов назвав причину раптової смерті свого 56-річного брата-близнюка

четвер, 18 квітень 2024, 15:27

Український письменник та публіцист Віталій Капранов назвав причину смерті свого 56-річного брата-близнюка Дмитра, який пішов з життя 16 квітня, передають Патріоти України. Раптова смерть Дмитра Капранова стала справжнім шоком для українського суспільс...

Де і ким працюють українські біженці у Латвії: Оприлюднено офіційні дані

четвер, 18 квітень 2024, 14:58

З початку цього року в Латвії як працівники офіційно було зареєстровано 8700 громадян України. Про це із посиланням на Центральне статистичне управління країни пише Baltijas Balss, передають Патріоти України. Найчастіше громадяни України працюють у про...