Що значить "гуманний суд": Вбивця Брейвік відсудив в уряду 331 тисячу крон за "приниження" у в'язниці

Андерс Брейвік - норвезький терорист, який холоднокровно вбив 77 осіб. З вогнепальною зброєю він напав на дітей і підлітків, які відпочивали в таборі на острові Утойя.

А.Брейвік. Фото: gazeta.ru.

Представники норвезького суду встали на сторону вбивці і терориста Андерса Брейвіка в його скарзі, що стосується порушення його людських прав у в'язниці. За оприлюдненими даними, в суді визнали, що державні органи порушили закони, що забороняють нелюдське покарання, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Заборона на нелюдське покарання є фундаментальною цінністю в демократичному суспільстві. Це відноситься, в тому числі, до покарання терористів і вбивць", - повідомили в судовому представництві.

Норвезьку владу зобов'язали виплатити найнебезпечнішому із злочинців суму в 331 тисячу крон. Разом з тим, скаргу Брейвіка про порушення його прав на приватне та сімейне життя було відхилено.

Варто нагадати, що Андерс Брейвік - норвезький терорист, що холоднокровно вбив 77 осіб. З вогнепальною зброєю він напав на дітей і підлітків, які відпочивали в таборі на острові Утойя. Перед цим він активував вибуховий пакет в центральному районі столиці Осло. Теракти сталися в 2011 році.

Суд призначив йому міру покарання у вигляді 21-річного тюремного ув'язнення. Дивно, але Брейвіку надали трикімнатну камеру, право на листування і щоденні прогулянки по території внутрішнього двору. При цьому за всіма його діями стежить охорона, а спілкування з іншими ув'язненими суворо забороняється.

Як передавали Патріоти України, документи в суд Норвегії Брейвік подав у середині березня цього року. Він наполягав на тому, що в тюрмі неодноразово порушується Європейська декларація прав людини. Терорист заявив про приниження своєї гідності.

"Закон України сказав заснути собі в ж...": Під Києвом принизили медика ЗСУ

неділя, 21 липень 2019, 0:00

Водії маршруток продовжують "нариватися"... Вона розповіла, що в автобус, крім неї, також зайшов чоловік із посвідченням УБД. Водій сказав, що один із них повинен заплатити половину вартості проїзду, а інший – повну суму. "Думала промовчати, як завжди ...

Хіти тижня. "Прощайте пацаны - на меня идут Т-72-ые": Останній бій екіпажу Народного Героя України, старшого лейтенанта Абрамовича

субота, 20 липень 2019, 23:05

У загона 24-річного офіцера зі всієї бронетехніки залишався в строю лише командирський Т-64. Наказавши підлеглим відходити, прикривав їх відхід до останнього. Два російських Т-72 залишились на згарищі теж. Артем Абрамович загинув 12 серпня 2014 року, в...