Шістьох поранених бійців АТО доставили у лікарню Мечникова в Дніпрі (відео)

Всі поранені потребують термінових операцій, причому троє бійців - у важкому стані.

До лікарні в Дніпрі терміново доставили шістьох поранених бійців АТО, троє з яких перебувають у важкому стані. Відео з лікарні опубліковано на YouTube, передають Патріоти України.

За словами лікарів, зараз військові знаходяться в палатах інтенсивної терапії. Одному з бійців, який отримав кульове поранення в голову, лікарі постараються повернути слух. Другий втратив частину руки і був поранений в живіт. Ще один боєць АТО отримав осколкові поранення тазових кісток і передпліччя. Всі поранені потребують термінових операцій.

"Повністю розбиті кістки передпліччя, важкі поранення в поперековій області, низу живота. Хірурги готують на операцію. В іншого бійця відірвана верхня кінцівка. Він також у важкому стані – пневмоторакс, поранення в грудину, живіт. Робимо все можливе, щоб вижив", - розповів головний лікар лікарні Сергій Риженко.

Хіти тижня. "Руками, ногами и головой об плитку, аж звенело": Група підлітків у Донецьку побила окупантів

вівторок, 24 квітень 2018, 23:22

Спочатку російські найманці переслідували молодь, яка намагалася втекти, але потім переслідувачі самі перетворилися на жертви. «Донецк.19.30. Прям у центрального входа в Континент человек 20 пацанов (14−16 лет) от...ярили двух вояк, и ногами, и руками,...

Кремль помстився Марку Фейгіну

вівторок, 24 квітень 2018, 21:42

Адквокат в останні роки вів справи українських політв'язнів, в тому числі Надії Савченко, журналіста Романа Сущенка та інших. Більше не адвокатом був визнаний Марк Фейгін за рішенням Рада палати адвокатів Москви. Про це він повідомив в Твіттер, передаю...