"Заткнись, а то ударю!": У Дніпрі водій маршрутки відмовився везти школяра по учнівському квитку

​Хлопчик повернувся додому в істериці.

Ілюстрація:PRO.te.ua

У Дніпрі водій маршрутного таксі відмовився везти 13-річного хлопчика, який ввечері повертався з тренування. Про це повідомила мама хлопчика в Дніпропетровській групі "Райончик" у Facebook, передають Патріоти України.

Тетяна Коробко розповіла, що її син ввечері повернувся додому в істериці, бо водій маршрутки відмовився його везти і пригрозив фізичною розправою. Хлопчик був разом з товаришем, і вони пред'явили свої учнівські квитки.

"Сьогодні мій син прийшов з тренування в істериці. Водій маршрутки 107, держномер АЕ 91-78 АА, відмовився везти по учнівському, доводячи, що вже уроки давно скінчилися. Діти (син їхав з другом) показували учнівський та говорили, що мають право в будні користуватися пільгою, не можна у вихідні, святкові та канікули. на що була відповідь: закрийся, а то вдарю. І це мужик, вагою більше 120 кг, говорить щуплому 13-річному хлопчику, який після занять в школі, їздить на тренування, а не сновигає по підворіттях", - написала жінка.

У коментарях користувачі повідомили, що раніше на подібне питання було неофіційне роз'яснення, що шкільний час - це час, який відноситься безпосередньо до уроків, з 7 ранку до 16 години дня.

В Україні з таких лише один: Дніпрянин відновив унікальний британський автомобіль

середа, 19 лютий 2020, 8:30

Компанія Wolseley з'явилася у 1901 році. Створювала дорогі моделі автівок та конкурувала з "Роллс-Ройсом". Після Першої світової війни справи погіршилися і компанії довелося переключитися на легкі спортивні моделі. . Згодом Wolseley Motors Limited при...

Містична дата 20.02.2020: Як притягнути удачу і що не можна робити

середа, 19 лютий 2020, 8:28

У лютому 2020 випадає відразу кілька енергетично сильних дат, яким астрологи приписують особливе значення - це 02.02.2020, 20.02.2020 і 22.02.2020, передають Патріоти України. Вважається, що 20 лютого почнеться 27 місячна доба, якій протегує Тризуб. А...