Усе пройшло сьогодні на Поштовій площі в обласному центрі, і це вперше за останні роки в Ужгороді провели таке загальне свято. До цього схожі були лише у школах, передають Патріоти України про повідомлення сайту Нескучные новости.
Кілька десятків пар випускників танцювали прощальний вальс, а опісля випустили у небо святкові кульки. Натомість у Мукачеві подібний захід став уже доброю традицією, справжнім перфомансом: випускники завчасно готують танець та привітання школярів, батьків та вчителів. Цьогоріч у Мукачеві вальс танцюватимуть не на центральній площі міста перед театром, а поблизу бібілотеки, де з самого ранку суботу перекрили рух та монтують подіум.
Археологи виявили 63 давньоєгипетські гробниці у провінції Дум’ят, яка колись була центром торгівлі. Досліджуючи поховання, вчені натрапили на численні артефакти, зокрема золоті прикраси та поховальні приношення, передають Патріоти України. Як пише Her...
У Челябінській області Росії прорвало дамбу Кіалімського водосховища. Вода швидко поширюється, затоплено велику кількість будинків. Про це повідомляють російські Telegram-канали в п'ятницю, 26 липня. За інформацією управління МНС у Челябінській област...