Драгер, яким перевірили стан водія, показав, що вміст алкоголю в крові чоловіка перевищує норму в понад 7 разів.
На Львівщині патрульні зупинили нетверезого водія шкільного автобуса, який віз учнів. Про це повідомили у прес-службі поліції Львова, передають Патріоти України.
Інцидент трапився 18 травня поблизу села Волиця. Екіпаж патрульної поліції отримавши орієнтування про нетверезого водія, зупинив шкільний автобус. У цей момент в салоні перебувало близько двадцяти учнів.
Як зазначили у поліції, учні прямували з пікніка. Під час спілкування з водієм, інспектори помітили в нього очевидні ознаки алкогольного сп'яніння та запропонували пройти перевірку.
- Результат вразив інспекторів. Прилад драгер показав, що вміст алкоголю в крові чоловіка перевищує норму в понад 7 разів, а саме – 1,43 проміле. Водій підтвердив, що випив вина, – додали у поліції.
На 61-річного чоловіка патрульні склали протокол.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...