Драгер, яким перевірили стан водія, показав, що вміст алкоголю в крові чоловіка перевищує норму в понад 7 разів.
На Львівщині патрульні зупинили нетверезого водія шкільного автобуса, який віз учнів. Про це повідомили у прес-службі поліції Львова, передають Патріоти України.
Інцидент трапився 18 травня поблизу села Волиця. Екіпаж патрульної поліції отримавши орієнтування про нетверезого водія, зупинив шкільний автобус. У цей момент в салоні перебувало близько двадцяти учнів.
Як зазначили у поліції, учні прямували з пікніка. Під час спілкування з водієм, інспектори помітили в нього очевидні ознаки алкогольного сп'яніння та запропонували пройти перевірку.
- Результат вразив інспекторів. Прилад драгер показав, що вміст алкоголю в крові чоловіка перевищує норму в понад 7 разів, а саме – 1,43 проміле. Водій підтвердив, що випив вина, – додали у поліції.
На 61-річного чоловіка патрульні склали протокол.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...