Шоумен повідомив, що зірка італійського кінематографа подала на російське громадянство

Схоже купівля популярних в Росії діячів культури Заходу стала для Кремля потужним інструментом пропаганди, щоб відволікти населення від похмурих думок через важкий стан справ в країні.

Італійська актриса Орнелла Муті, що знімалася в Росії в кліпі шоумена Олександра Ревви, за словами останнього, подала документи на отримання російського паспорта, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Нескучные новости».За словами Ревви, Муті вже є резидентом РФ.

Італійська кінозірка зіграла саму себе в кліпі "Як Челентано", в якому сценічний герой Ревви зображував партнера Муті по фільму "Приборкання норовливого" Адріано Челентано.

У Росії законно мати декілька громадянств, в Італії до речі теж. На цьому тижні президент РФ Володимир Путін надав російське громадянство американському актору Стівену Сігалу. У мережі по різному відреагували на такі новини.

Резонанс тижня. Кривавий відпочинок: У мережі розповіли про ще одного вбитого під Житомиром

субота, 30 травень 2020, 11:00

Стрілянина сталася 22 травня, близько 1:00, біля приватних ставків. Восьмеро друзів – військові та волонтери – приїхали у гості до давнього товариша. Останній під час раптового конфлікту застрелив сімох із гостей... Один із розстріляних під час відпочи...

Київ увійшов у топ-10 міст світу за розвитком економіки спільного користування

субота, 30 травень 2020, 10:58

Оцінка проводилась за рівнем доступу до таких сервісів як Uber та Airbnb, електронних самокатів, додатків для шерингу професійних автомобілів, можливості орендувати авто у приватних власників, а також можливості доступу до всіх спортзалів Києва з одног...