"С*ка, вали отсюда": В Одесі побилися Діди Морози (відео 16+)

Бійка супроводжувалася криками жінок і сльозами дітей.

Бійка Дідів Морозів у центрі Одеси. Фото: скріншот з відео.

У центрі Одеси два Діди Морози влаштували бійку в присутності дітей і жінок. Під ялинкою на Дерибасівській позував перший Дід Мороз (Тимур) із чоловіком і дитиною. Чоловік підійшов до другого Діда Мороза (Мустафи) і попросив їх сфотографувати в компанії Тимура, повідомили Патріоти України.

Після цього Діди Морози почали ображати і виганяти один одного з-під ялинки. Зі словами "с*ка, вали звідси" вони кинулися один на одного, і почалася бійка. Вона супроводжувалася криками жінок і сльозами дітей.

Під час перепалки Дідів Морозів підійшла Снігуронька і запитала Тимура, чи збирається той платити. Як пізніше пояснив Тимур журналістам, саме вона "знімає" мзду з артистів і "тваринників" - нібито в інтересах когось із міського керівництва.

"Це помічник інспектора "Муніципальної варти". Вона збирає данину! Неофіційно. Я вже четвертий рік працюю на Дерибасівській Дідом Морозом. Ми не обкладаємося жодною даниною, жодними податками. Дідів Морозів ні за царя-батюшки, ні при "червоних", ніхто ніколи не чіпав. До мене підійшли і вимагають від мене данину, це, чесно кажучи, нахабство, свавілля і обман три в одному! Людина тут отримує крихти, а вимагають у рази більше! Є такий інспектор Дурікін Сергій Павлович, якому я платив гроші за "баскетбол" (влітку був такий атракціон на Дерибасівській), а зараз, коли я відмовився платити, а беруть вони гроші не безпосередньо, а через третіх осіб... Влітку - це дівчина, яка займається голубами, взимку - Снігуронька. А я платити відмовився. І зараз ви бачили їхню реакцію", - заявив Тимур.

В "Муніципальній варті" журналістам підтвердили, що Дурікін у них працює. "Зона його відповідальності - Дерибасівська. Він підходив до Дідів Морозів, просив культурно поводитися, тому що були скарги на них. Що стосується поборів, то це неможливо: не в його повноваженнях дозволяти або забороняти таку діяльність, як він може з них брати гроші?".

Джерело: Думская

До гасіння залучили гелікоптер: В Москві горить м’ясокомбінат (відео)

п’ятниця, 2 грудень 2022, 21:43

У Москві спалахнула пожежа на Мікоянівському м'ясокомбінаті ввечері 2 грудня. На місці працюють надзвичайники. Про це інформують російські пабліки, передають Патріоти України. Відомо, що в будівлі Мікоянівського м'ясокомбінату на південному сході Москв...

Усі гроші підуть у благодійний фонд Зеленської: Пугачова знайшла хитрий спосіб допомогти Україні

п’ятниця, 2 грудень 2022, 21:15

Фанати Алли Пугачової зможуть доторкнутися до її життя. Примадонна дозволила проводити екскурсії в своєму замку в селі Грязі Російської Федерації. Фото квитка опублікував Telegram-канал "Щоденники знаменитостей", передають Патріоти України. Зазначаєтьс...