Історик і режисер Євген Понасенков пішов зі студії під час прямого ефіру програми "Віддзеркалення" Громадського телебачення Росії. Про це пише Радіо Свобода, передають Патріоти України.
У програмі обговорювалося питання про пам'ятники тиранам - Івану Грозному в Орлі і Сталіну в Сургуті. Понасенков став пояснювати ведучим, що увічнювати негідників і психічно хворих людей - злочин і маразм, а установка подібних пам'ятників відображає сьогоднішній час, істерику агресії і невігластво в Росії.
Коли в ефір запросили спочатку телеглядача, який схвалив встановлення пам'ятника Сталіну, а потім психолога, який виправдовує такі настрої, історик просто пішов зі студії.
"Те, що сьогодні відбувається в Росії, це повернення до замшілого "особливого шляху", відмова від цивілізації. Відмова від західних свобод і прав людини потребує символів, жахливих і кривавих образів, які б, з одного боку, підтверджували значимість сьогоднішнього шляху, а з іншого - здавалися б настільки жорстокими, щоб на їхньому тлі сьогоднішній режим не виглядав би настільки шаблезубим", - пояснив він пізніше.
Путін спирається на "лузерів", які є "убогими і нещасними" у житті, каже Понасенков.
"Путінський посил - це всього лише гра на психології, на настрої цих залежних збиткових лузерів. Він не сам по собі, його не треба демонізувати, хоча, звичайно, він поганий, треба зрозуміти базисну причину нещастя", - додав він.
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...