Скажи, яке морозиво ти любиш, і я скажу, хто ти: Вчені виявили зв'язок між смаковими уподобаннями і характером

Любителі ванільного морозива імпульсивні і люблять ідеалізувати навколишній світ, а ось фруктовий лід вибирають песимісти і люди з аналітичним складом розуму.

Морозиво. Фото: Xvatit.com.

Дослідник із США провів дослідження і виявили, що смакові переваги людини можуть розповісти про його характер, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Невролог Алан Хірш вважає, що любителі ванільного морозива зазвичай різнобічно розвинені особистості, вони імпульсивні і люблять ідеалізувати навколишній світ. Також ці люди покладаються на свою інтуїцію і люблять ризикувати.

Шоколадне морозиво люблять люди енергійні і емоційні, у яких добре розвинені комунікативні навички. Морозиво зі смаком кави вибирають люди, які не хочуть дбати про завтрашній день, а живуть тільки сьогоднішнім.

Прихильники полуничного морозива вдумливі, толерантні і віддані своїй справі і людям. Фруктовий лід вибирають песимісти, у яких аналітичний склад розуму і вони з легкістю приймають важливі рішення.

Бережіться! Має найвищий рівень смертності: Лікар попередила про небезпечну інфекцію

вівторок, 5 березень 2024, 11:30

Сказ має найвищий рівень смертності серед усіх інфекційних захворювань людини. Так як і з іншими інфекційними захворюваннями, вплив вірусу не завжди призводить до інфікування та розвитку хвороби, передають Патріоти України з посиланням на педіатра Дари...

Оце так: Мессі схибив зі штрафного й ледь не скалічив маленьку дівчинку (відео)

вівторок, 5 березень 2024, 9:48

Ліонель Мессі, який славиться своїм виконанням штрафних ударів, ледь не покалічив маленьку дівчинку, влучивши в неї м’ячем, передають Патріоти України з посиланням на відео інциденту, яке опубліковане в Twitter (Х) акаунті Troll Football. Як Мессі ле...