Скоро "дубль два"? Тезка Путіна помер прямо на засіданні "Єдиної Росії"

Причиною смерті став, імовірно інфаркт.

Врятувати тезку Путіна не вдалося. Ілюстрація:ua.krymr.com

У столиці Республіки Бурятія місті Улан-Уде в будівлі мерії помер член партії «Єдина Росія» Сергій Путін. Про це повідомляє місцеве видання «Номер один», передають Патріоти України з посиланням на Новый регион.

Імовірно Путін помер від інфаркту. Відзначається, що він прибув на партійне засідання «Єдиної Росії» 19 листопада, будучи секретарем первинного відділення партії в Улан-Уде і педагогом однієї з міських шкіл.

Згідно з попереднім діагнозом, прямо на партійному засіданні у чоловіка стався повторний інфаркт. Прибулі медики на місці намагалися реанімувати Путіна, але безрезультатно.

Кір атакує: В Україні стрімко зростає кількість хворих, гинуть діти

середа, 13 грудень 2017, 8:46

Станом на 1 листопада в Україні на кір захворіла 2 381 людина, а в Одеській області від ускладнень кору померло 2 дітей. Кількість хворих на кір в Україні все зростає, найвищі показники захворювання зафіксовано в західних регіонах і Одеській області Пр...

13 грудня - свято Андрія: День, коли дівчата ворожать, знахарі проводять магічні ритуали, а вода шепоче

середа, 13 грудень 2017, 8:30

У ніч на Андрія незаміжні дівчата намагаються дізнатися свою долю: чи доведеться ще рік дівувати, чи чекає вдале заміжжя. У церкві 13 грудня вшановується пам'ять Андрія Первозванного, який належить до числа 12 апостолів Ісуса Христа і також відомий як ...