Скрепам по пиці: У Болгарії подаровану Росією ялинку "прикрасили" жовто-блакитними корабликами (фото, відео)

Організаторами виступили болгарські громадяни, яких обурив факт, що ялинка, подарунок від Москви, встановлена перед знаковою церквою Болгарії - храмом Святого Тижня.

У Болгарії ялинку росіян прикрасили із натяком. Фото: Укрінформ.

У столиці Болгарії, Софії, активісти "прикрасили" новорічну ялинку, подаровану урядом Москви, символічними корабликами з вимогою звільнити полонених українських моряків, повідомляють Патріоти України.

Як зазначається, акція відбулася біля собору Святої Тижня. "Організаторами виступили болгарські громадяни, яких обурив факт, що ялинка, подарунок від Москви, встановлена перед знаковою церквою Болгарії - храмом Святого Тижня. До акції приєдналися представники української громади, діаспори", - розповіли в організації "Всесвітній рух патріотів України".

Активісти приносили до ялинки жовті і сині кораблики. На багатьох з них були написані імена полонених, внаслідок російського акту агресії проти України в районі Керченської протоки, - українських військових моряків.

Джерело: Укрінформ

Оргія із чоловіком-повією у польській церкві: Гучний скандал отримав продовження

середа, 27 вересень 2023, 13:30

У польському місті Домброві Гурнічій священники у храмі влаштували оргію із чоловіком-повією. Після гучного сексуального скандалу експерти закликають єпископа Сосновської дієцезії Гжегожа Кашака піти у відставку, але духівник не хоче йти. Продовження і...

Заступником голови Інституту українознавства став "кагебіст"?: Українці обурені, в мережі вирує скандал

середа, 27 вересень 2023, 13:16

Заступником директора Науково-дослідного інституту українознавства Міністерства освіти і науки України став Дмитро Вєдєнєєв. Про це повідомили на сторінці Інституту у Facebook, передають Патріоти України. «21 вересня 2023 року на зборах колективу Науко...