
Надзвичайна ситуація в Криму, викликана дефіцитом електроенергії, завдала промисловим підприємствам регіону збиток в розмірі $12 мільйонів. Про це заявила так званий "віце-прем'єр" окупаційного кримського уряду Євгенія Бавикіна у четвер ввечері на засіданні штабу з ліквідації НС у Криму, повідомляють Патріоти України з посиланням на Інтерфакс.
"По всіх підприємствах промислового сектору збиток склав 900 мільйонів рублів (більше $12 млн – ред.)", – сказала вона.
За її інформацією, зокрема, збитки оборонно-промислового комплексу Криму оцінюються в 180 млн рублів. "Зараз вирішується (Мінпромторгом РФ – ред.) питання про компенсацію цієї суми", – додала вона.
Як відомо, раніше глава окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов заявив, що режим надзвичайної ситуації через брак електрики буде діяти на півострові до травня. У цьому місяці очікується запуск другої черги енергомосту з території Краснодарського краю, який повинен вирішити проблему дефіциту електрики.
В Україні фіксують зміну поведінки диких лисиць — тварини дедалі менше бояться людей і можуть підходити дуже близько, а інколи навіть брати їжу з рук, передають Патріоти України. Фахівці пояснюють це одразу кількома факторами. Зокрема, через заборону п...
Голова «Укренерго» Віталій Зайченко заявив, що в липні та серпні в Україні можливі тимчасові відключення електроенергії тривалістю до п’яти годин, передають Патріоти України. За його словами, основними причинами потенційних обмежень можуть стати тривал...