"Смерть мільйонів людей не може бути приводом для свята": У Криму слідчі звинуватили поетесу в нацизмі

Слідчий постійно намагався провокувати дівчину, говорив про нібито підозрілі заклики у її віршах, про неповагу до героїв і пам’ятних дат, на кшталт Дня Перемоги.

Аліє Кенжалієва. Фото: соцмережі.

Слідчий відділ МВС по Залізничному району Сімферополя (анексована республіка Крим) проводить дослідчу перевірку щодо кримськотатарської поетеси Алії Кенжалієвої за статтею 354.1 Кримінального кодексу Росії ( “Реабілітація нацизму”) за нібито антивоєнні вірші, передають Патріоти України.

Алію викликав слідчий карного розшуку 27 червня і сказав, що потрібно дати пояснення з приводу віршів. Він питав, чому поетесі не подобається День Перемоги, чому вона так негативно ставиться до нього.

«Коли я прийшла до слідчого, він почав питати, чому мені не подобається День перемоги, чому так негативно ставлюся до свят, чому в тій чи іншій строчці написала саме так, що хотіла цим сказати», – розповіла поетеса.

Слідчий постійно намагався провокувати дівчину, говорив про заклики у віршах, про неповагу до героїв і пам’ятних дат.

«Я пояснила, що для мене День перемоги – не свято, а трагедія, і що це – ліричний твір, в якому кожен може побачити те, що хоче. Також я додала, що поважаю загиблих і не хочу, щоб їх смерть була приводом для свята», – підкреслила Аліє.

"ФСБшники - конченные уроды. Бесславные ублюдки. Сколько они уже взорвали или по-тихому отстрелили - сложно представить", - Кримський бандерівець (фото)

вівторок, 23 жовтень 2018, 8:59

"Самым красноречивым фактом организации теракта в Керчи оккупантами для меня является то, что после несостыковок в опубликованных видеонарезках с камер наблюдения и разгромной критики пропагандонам вчера была дана команда видео отовсюду удалить", - пиш...

Х...йло у ролі "крихітки Цахеса": Коли в Росії перестали сміятися над Путіним (відео)

вівторок, 23 жовтень 2018, 0:29

Ми з росіянами помінялися місцями, тому що до 2003 року в Україні не можна було сміятися над першими особами. Після появи на екранах росіян передачі з лялькою, що зображає президента Володимира Путіна в ролі "Крихітки Цахеса", в Росії заборонили сміяти...