"Смерть мільйонів людей не може бути приводом для свята": У Криму слідчі звинуватили поетесу в нацизмі

Слідчий постійно намагався провокувати дівчину, говорив про нібито підозрілі заклики у її віршах, про неповагу до героїв і пам’ятних дат, на кшталт Дня Перемоги.

Аліє Кенжалієва. Фото: соцмережі.

Слідчий відділ МВС по Залізничному району Сімферополя (анексована республіка Крим) проводить дослідчу перевірку щодо кримськотатарської поетеси Алії Кенжалієвої за статтею 354.1 Кримінального кодексу Росії ( “Реабілітація нацизму”) за нібито антивоєнні вірші, передають Патріоти України.

Алію викликав слідчий карного розшуку 27 червня і сказав, що потрібно дати пояснення з приводу віршів. Він питав, чому поетесі не подобається День Перемоги, чому вона так негативно ставиться до нього.

«Коли я прийшла до слідчого, він почав питати, чому мені не подобається День перемоги, чому так негативно ставлюся до свят, чому в тій чи іншій строчці написала саме так, що хотіла цим сказати», – розповіла поетеса.

Слідчий постійно намагався провокувати дівчину, говорив про заклики у віршах, про неповагу до героїв і пам’ятних дат.

«Я пояснила, що для мене День перемоги – не свято, а трагедія, і що це – ліричний твір, в якому кожен може побачити те, що хоче. Також я додала, що поважаю загиблих і не хочу, щоб їх смерть була приводом для свята», – підкреслила Аліє.

​У Мережі з'явилися подробиці потрапляння в полон вісьмох бійців ЗСУ з похвилиним хронометражем та залученням ворожих джерел

четвер, 23 травень 2019, 11:17

"Про сумне. Джерела не знаю, за повну достовірність не ручуся, хоча велика частина видається достовірною, якщо хто знає - напишіть. Таємницею не є, оскільки сепари це все бачили", - написав він, а також розмістив 1 документ і 2 скриншоти рапортів війсь...

Приборкання норовливого: Філарет зустрівся з представниками Вселенського патріархату

четвер, 23 травень 2019, 11:08

Як відомо 90-річний владика дуже незадоволений усуненням його від головування у новоствореній канонічній автокефальній церкві України, посилаючись на якісь таємні домовленості та сподівання "правити руками" митрополита Епіфанія. 22 травня 2019 року Свя...