
У Міністерстві закордонних справ України підтвердили загибель українки в ДТП в Польщі, ще п'ятеро громадян України перебувають у лікарні. Про це на своїй сторінці в Twitter повідомила представник МЗС Мар'яна Беца, передають Патріоти України.
"Щодо ДТП в Польщі: одна громадянка України загинула, п'ятеро - постраждали, знаходяться в лікарні. Співчуття рідним. Консули надають необхідну допомогу", - зазначила вона.
Як раніше повідомлялося, 11 вересня біля польського міста Томашув-Любельський зіткнулися два автомобіля з українською реєстрацією. У Skoda їхали четверо людей, їх доставили в лікарні міста Томашув-Любельський і Замосць. У машині знаходилися 29-річний водій, 27-річна пасажирка та двоє пасажирів у віці 38 і 29 років. В автомобілі Ford перебували три людини. 19-річна пасажирка загинула на місці. Двоє чоловіків госпіталізовані, один з них у важкому стані.
Окремі категорії українських пенсіонерів мають право на щомісячну надбавку до виплат у розмірі близько 1000 гривень, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу Пенсійного фонду України. На таку надбавку мають право матері, які народили п’ят...
Українські споживачі газу можуть отримати значні донарахування або штрафні санкції за порушення правил користування газовим обладнанням. Одним із найпоширеніших порушень є самовільна заміна газового котла на більш потужний без погодження з оператором г...