Сміх продовжує життя: Вчені порахували, скільки потрібно сміятися, щоб жити довше

Для того, щоб поліпшити показники стану здоров'я, людині потрібно сміятися приблизно 30 хвилин щодня.

Сміх продовжує життя. Фото: FeelGood.com.ua.

Італійські вчені з'ясували, скільки часу щодня потрібно сміятися, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Фахівці Інституту психосоматичної медицини Riza, що в Мілані, розрахували скільки потрібно сміятися щодня, щоб сміх був оздоровчим.

За словами вчених, сміх вібраціями нормалізує кровообіг і моторику внутрішніх органів, зокрема печінки, серця і легенів. Для того, щоб поліпшити показники стану здоров'я, людині потрібно сміятися приблизно 30 хвилин щодня.

Вчені інституту психосоматичної медицини Riza впевнені також в тому, що сміх особливо важливий для тих, кому вже виповнилося сорок. Під час сміху відбувається викид адреналіну і посилення імунного захисту. Практика показує, що позитивно налаштованим людям легше знайти спільну мову в суспільстві і зробити кар'єру.

Частини українців безкоштовно замінять лічильники газу: Що для цього потрібно зробити

п’ятниця, 27 січень 2023, 15:59

Щомісяця громадяни мають передавати показання лічильників газу облгазам. А що робити тим, чиї прилади обліку енергоносія були пошкоджені під час бойових дій, передають Патріоти України. Як пояснюють в Регіональній газовій компанії, заміна пошкоджених л...

Україна відмовилася будувати нове житло замість зруйнованого: Як отримати компенсацію за квартиру

п’ятниця, 27 січень 2023, 14:56

Україна відмовилася будувати нове житло для громадян, чиї будинки та квартири пошкоджені чи зруйновані. Стало відомо, як отримати компенсацію за нерухомість, яка постраждала через повномасштабну війну з російськими окупантами, передають Патріоти Україн...