Сніданок грає дуже важливу роль в плані отримання заряду енергії на весь день. Але, на жаль, багато хто з нас неправильно підходить до прийому їжі, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Багато дієтологів говорять, що хороший сніданок - це запорука активності протягом дня. Їжа, яку ми приймаємо на початку дня, позначається на нашому стані. Для різних цілей підходить різна їжа. Якщо ми хочемо підбадьоритися, то п'ємо кухоль міцної кави, якщо запустити процес метаболізму - готуємо вівсянку з фруктами.
Ваші цілі на день повинні визначати вид вашого ранкового меню. Наприклад, ті, хто дотримується короткострокоої дієти, не можуть дозволити собі традиційний сніданок. Спортсмени, які займаються нарощуванням м'язової маси, повинні відмовлятися від їжі, яка провокує виникнення підшкірного жиру.
Ми зібрали найпоширеніші помилки під час сніданку.
1. Їсти сніданки з магазинів
У магазинах можна знайти безліч ранкових сніданків на будь-який смак, проте далеко не всі вони приносять користь, тим більше під час сніданку. У них відсутній глютен, і цей недолік компенсується високим вмістом жиру і цукру. Насправді кращим варіантом сніданку є варені яйця або омлет.
2. Пити каву з цукром
Є безліч рецептів кави. Хтось любить каву без цукру, хтось вважає за краще додати в напій вершки або корицю. Експерти не радять додавати занадто багато вершків і цукру, оскільки це може привести до набору зайвих калорій. Після того, як ви вип'єте кави з цукром, прилив енергії досить швидко зникне. Деякі люди не люблять каву без цукру, тому в такому випадку можна просто максимально знизити його дозу.
3. Не пити воду
Після пробудження наш організм зневоднений. Це негативно впливає на когнітивну і фізичну активність. Жінкам необхідно рекомендувати розпочинати ранок зі склянки води. Пам'ятайте, що зневоднення призводить до спаду енергії і підвищення стомлюваності.
4. Відмовлятися від м'яса
Існує стереотип, що м'ясні страви підходять тільки для обіду або вечері, проте в дійсності в ранковий раціон можна включити нежирні м'ясні продукти і цільнозернові вуглеводи.
5. Пити соки
Експерти багато сперечаються про користь натуральних соків. У соках відсутня клітковина, що призводить до швидкого виникнення голоду. Якщо ж ви все одно продовжуєте пити сік вранці, вирівняйте його прийом з вживанням білка і вуглеводів з високим вмістом клітковини.У колишньої очільниці Хмельницької обласної медико-соціальної експертної комісії Тетяни Крупи виявили, окрім вилучених 5 мільйонів доларів, ще 592 тисячі доларів на рахунку у польському банку. Про це заявив прокурор Спеціалізованої антикорупційної прок...
Правоохоронці викрили викладача одного з приватних університетів Полтави, який сприяв в уникненні військової служби через фіктивне зарахування до вишу та підробки медичних документів. Нині йому вручили підозру. Про це повідомили в пресслужбі Національн...