​"Сьогодні я, уперше з 2014 року, пошкодував, що я не на батьківщині", - відомий російський письменник про антикорупційний мітинг і що робити далі

Треба об’єднуватись, щоби гідно протистояти режиму Путіна, впевнений Борис Акунін.

Російський письменник Борис Акунін (Григорій Чхартішвілі) на своїй сторінці у Facebook закликав запровадити добровільний "податок на свободу" для допомоги затриманим учасникам протестів у РФ, зазначають Патріоти України.

"Маю таке ж відчуття, як багато з тих, хто виїхав за кордон через суспільну апатію і відсутність "реакції на реакцію". Сьогодні я, уперше з 2014 року, пошкодував, що я не на батьківщині. Нарешті щось живе, незневірене – і молоде. І не тільки в Москві. Навпаки, головні події, як я гадаю, відбулися в інших містах, насамперед у Пітері", – зазначив письменник.

Чоловік додав, що у країні затримано сотні людей.

"Зараз суди почнуть карати їх великими штрафами. А там, судячи зі зйомки, багато зовсім молодих хлопців, студентів. Чи можна створити якийсь суспільний гаманець для виплати цього "податку на свободу"? Якщо когось і заарештують, то для постійної допомоги. Упевнений, що багато хто взяв би участь у цій акції солідарності", – підкреслив Акунін.

Фтор - це не отрута: Стоматолог зруйнував міфи про зубну пасту

вівторок, 20 серпень 2019, 0:30

Піна ніяк не впливає на очищувальні властивості зубної пасти, хоча багато людей продовжують у це вірити. На що тільки не підуть виробники продукції, щоб зробити її конкурентоспроможною. До прикладу, на зубних пастах часто пише, що вони відбілюють зуби,...

Будні "наддержави": Росіяни стали частіше помирати

вівторок, 20 серпень 2019, 0:21

Число померлих в Росії в першій половині 2019-го року перевищувало кількість народжених на 198,8 тисячі осіб. Природний спад населення Росії в січні-червні 2019 року пришвидшився. Про це свідчать дані Росстату, передають Патріоти України.