Сьогодні в Україні замахнуться на новий рекорд для книги Гіннеса

Інтерактивний урок англійської мови по всій Україні пройде у форматі розмовного клубу. Нас так багато мільйонів, що ми просто мусимо перемогти!

Урок англійської мови  по всій Україні має стате рекордом для книги Гіннеса! Фото: ukachevo.netПо всій Україні 28 травня 2016 року о 13:00 розпочнеться інтерактивний урок англійської мови у форматі розмовного клубу, що стане спробою побити світовий рекорд "Найбільший мовний урок у світі", про це повідомляють Патріоти України з посиланням на інформацію від прес-служби Міносвіти.

Участь у заході в ролі вчителя візьме перший заступник міністра освіти і науки України Інна Совсун. Вона буде проводити урок в одній з київських локацій за адресою вул. Волоська, 8/5 (Американська бібліотека Києво-Могилянської академії). Захід проходить з ініціативи громадського об'єднання GoGlobal у рамках оголошеного року вивчення англійської мови в Україні.

Французький клуб підписав контракт із російським футболістом

субота, 15 червень 2024, 15:05

Французький футбольний клуб «Парі Сен-Жермен» (ПСЖ) підписав контракт із 25-річним російським воротарем Матвієм Сафоновим до 2029 року. Про це йдеться на офіційному сайті клубу, передають Патріоти України. Представник країни-агресорки РФ перейшов до то...

Добровільно здався поліції перед Самітом миру: У Берні арештували швейцарця, який два роки воював за Україну

субота, 15 червень 2024, 13:44

Поліція Берна заарештувала швейцарця Джона Нейдхарта, який два роки воював проти російських військ на боці українських сил, передають Патріоти України. Як повідомляє Blick, йому загрожує до трьох років ув’язнення за службу в іноземній армії. 14 червня ...