Вивчення мови завжди має починатись з визначення поточного рівня знань у людини. Зараз складно знайти когось, хто б не розумів хоча б пари слів англійською, однак, чи означає це, що людина вже опанувала перший рівень A1? Для того, щоб дізнатись це, потрібно звернутись до спеціальних тестувань на рівень.
Сьогодні розповідаємо як та для чого зʼясовувати свій рівень, але спершу — що таке рівні!
CEFR або Загальноєвропейські Рекомендації з мовної освіти — система, яка застосовується до всіх європейських мов. Її основна мета — чітко окреслити всі вміння та знання на кожному етапі вивчення для ефективної взаємодії між вчителем та студентом.
Всього відповідно до CEFR існує 3 основні рівні, які поділяються ще на 2 підрівні. Основні A, B та C утворюють:
Система рівнів CEFR пояснює кожен етап вивчення та засвоєння мови на основі переліку навичок, які доступні мовцю. Їх людина розвиває у процесі навчання на основі правильно підібраних матеріалів, витрачаючи конкретну кількість часу, який також встановлено фахівцями.
Однак, тест на знання англійської вам може знадобитись також:
Загалом, мета міжнародних іспитів — надати підтвердження кваліфікації кандидата, яке буде офіційно визнаватись в якомога більшій кількості країн. Зокрема, це іспити від Кембриджу: мультирівневі або на визначення конкретного рівня.
Мультирівневі тести — це IELTS, TOEFL, Linguaskill. Вони мають певну шкалу, за якою набрані бали можна перевести у певний рівень володіння мовою.
А ось щоб підтвердити конкретний рівень — варто обрати один з Кембриджських іспитів нижче:
Переваги іспитів — в першу чергу офіційний результат, який високо цінується у різних установах, а також обʼєктивність, прозорість та точність оцінки ваших знань і мовних навичок.
Однак, є і недоліки:
До речі, зверніть увагу на курси англійської мови в місті Київ, де професійні викладачі знають всі секрети підготовки до різноманітних тестувань та екзаменів.
Майже кожна мовна школа пропонує пройти власний тест на визначення рівня перед початком навчання. Звісно, скільки шкіл — стільки й тестів. Всі вони не гарантують якісного результату, тому вам варто враховувати кілька критеріїв, які допоможуть оцінити якість тесту.
Зокрема:
Наприклад, на сайті grade.ua визначення рівня проходить у два етапи: безпосередньо тест і розмова англійською з менеджером. Таким чином тест допоможе оцінити здатність читати, розуміти написане, знання граматики та лексики, а розмова — сприйняття мови на слух та вміння говорити.
Найпростішим способом вже зараз визначити свій рівень є проходження Кембриджського тесту.
Переваги тестувань:
Основний недолік цього підходу — можлива субʼєктивність та неточність, адже вас оцінюють не професійні екзаменатори, а викладачі чи менеджери, які можуть помилитись.
Визначте мету тестування, аби максимально влучно обрати метод перевірки знань.
Якщо вона стосується офіційних установ, наприклад, університету чи міграційної служби — краще заздалегідь уточнити яке підтвердження хочуть бачити від кандидата. Університети Європи можуть вимагати як сертифікат Кембриджського іспиту, так і результати IELTS, TOEFL. Вимоги міграційних установ можуть змінюватись залежно від країни.
Зазвичай для таких установ не підходять результати звичайного тесту на рівень.
Якщо ви хочете влаштуватись на роботу, то підтвердженням може слугувати сертифікат відповідного іспиту або ж результат верифікованого тесту на знання англійської від офіційних провайдерів міжнародних іспитів.
Тож, не нехтуйте цим етапом підготовки до навчання і проходьте тестування, однак не забувайте слідкувати за власними відчуттями й, якщо відчуваєте, що рівень не підходить для вас — обовʼязково консультуйтесь із викладачем!Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...
Печінка — це важливий орган, який легко пошкодити певною їжею та нездоровим раціоном. Зокрема, алкоголь може спричинити жирову хворобу, а шкідлива їжа часто призводить до неалкогольної жирової хвороби печінки, яка може вплинути на її функцію, передають...