SpaceX поділився черговим успіхом багаторазового космічного корабля Falcon 9 (відео)

Технічне вдосконалення космічної галузі в США йде семимильними кроками вперед.

Falcon 9 на платформі в океані. Фото: latimes.comАмериканська приватна космічна компанія SpaceX 27 травня здійснила чергову успішну посадку першого ступеня ракети Falcon 9 на платформу в Атлантичному океані, повідомлення про це, а також відео посадки з'явилося на сайті Нескучные новости, пишуть Патріоти України.

8 квітня 2016 року компанії SpaceX вперше вдалося здійснити вертикальну посадку першого ступеня багаторазової ракети-носія Falcon 9, яка відправила на Міжнародну космічну станцію (МКС) корабель Dragon з вантажем продовольства і наукових приладів, на плавучу платформу в Атлантичному океані.

Успішне приземлення першого ступеня ракети стало великою подією.

До цього компанії SpaceX вдалося посадити Falcon 9 тільки на суші. Чотири попередні спроби посадити ракету на плавучу платформу в океані закінчувалися невдачами. У компанії вважають, що повторне використання першого ступеня ракети дозволить в майбутньому зменшити вартість комерційних запусків.

"Китай, 3050 рік": Дівчина показала, як розрахувалася в супермаркеті своєю долонею (відео)

субота, 15 червень 2024, 17:30

Туристка Марина Гуаранья з Бразилії купила продукти у китайському супермаркеті й розрахувалась лише за допомогою долоні та безконтактного сканера - без готівки, банківської карти та телефону. Як це можливо, дівчина розповіла на своїй сторінці у TikTok,...

Настя Каменських показала, як поправила мексиканського ведучого, який назвав війну в Україні "складною ситуацією"

субота, 15 червень 2024, 16:28

Співачка Настя Каменських, яка зараз перебуває у Мексиці, заявила, що займається не тільки просуванням своєї творчості, а й розповідає правду про війну в Україні, передають Патріоти України. Під час одного з ефірів Каменських поправила мексиканського в...