Таки вдалося: SpaceX з п'ятого разу запустила ракету з важливим військовим супутником (відео)

Запуск ракети з супутником повинен був відбутися ще 18 грудня, але завадили несприятливі погодні умови.

На мисі Канаверал відбувся запуск ракети Falcon 9. Фото: скріншот з відео.

Після чотирьох переносів, на мисі Канаверал відбувся запуск ракети Falcon 9 з військовим супутником ВПС США. Про це повідомляється на Twitter сторінці SpaceX, передають Патріоти України.

Як раніше зазначалося, в зв'язку з негодою запуск ракети-носія Falcon 9 із супутником системи глобального позиціонування третього покоління GPS III ВПС США, який планувався в суботу з космодрому на мисі Канаверал, був скасований.

Запуск ракети з супутником повинен був відбутися ще 18 грудня. Однак за сім хвилин до старту через позаштатні показники датчиків першого ступеня ракети-носія він був скасований. SpaceX перенесла його на середу. Але за 3 години до старту повідомила про нове скасування. У четвер запуску завадила несприятлива погода поблизу космодрому.

"Павуки в банці": Як насправді було ліквідовано ватажка "ЛНР" Анащенка і чому версія генерала Кривоноса - міф

середа, 5 жовтень 2022, 23:32

Попри результативний характер операцій ГІ "Права Справа", змушений констатувати, що робота місцевих сил спротиву не знайшли належної підтримки з боку ССО. Проте результати цих операцій активно лунають у медіапросторі як власні здобутки українських спецслу

Окупанти укріплюють оборону у Запорізькій області: перекидають війська та активізують ракетні удари

середа, 5 жовтень 2022, 23:23

Намагання росіян розширити межі окупації вкотре доводять, що метою путіна і його поплічників є загарбання всієї України. Зведення Генерального штабу ЗСУ останнього тижня, на жаль, не обходяться без повідомлень про ракетні обстріли Запоріжжя. Як свідчит...