Таки вдалося: SpaceX з п'ятого разу запустила ракету з важливим військовим супутником (відео)

Запуск ракети з супутником повинен був відбутися ще 18 грудня, але завадили несприятливі погодні умови.

На мисі Канаверал відбувся запуск ракети Falcon 9. Фото: скріншот з відео.

Після чотирьох переносів, на мисі Канаверал відбувся запуск ракети Falcon 9 з військовим супутником ВПС США. Про це повідомляється на Twitter сторінці SpaceX, передають Патріоти України.

Як раніше зазначалося, в зв'язку з негодою запуск ракети-носія Falcon 9 із супутником системи глобального позиціонування третього покоління GPS III ВПС США, який планувався в суботу з космодрому на мисі Канаверал, був скасований.

Запуск ракети з супутником повинен був відбутися ще 18 грудня. Однак за сім хвилин до старту через позаштатні показники датчиків першого ступеня ракети-носія він був скасований. SpaceX перенесла його на середу. Але за 3 години до старту повідомила про нове скасування. У четвер запуску завадила несприятлива погода поблизу космодрому.

Ядерний потенція Путіна: Чи реальні загрози і чим може відповісти світ?

субота, 7 травень 2022, 17:20

Своєю чергою, Президент України Володимир Зеленський не виключає можливості застосування кремлем зброї масового ураження на тлі війни проти України, оскільки росіяни вже продемонстрували безвідповідальний підхід до ядерної небезпеки на українських АЕС.

Відновити справедливість: У Львові можуть з'явитися вулиці на честь героїв Луганщини

субота, 7 травень 2022, 17:08

Збереження історичної правди про визвольні змагання на теренах Луганщини, гідне вшанування пам"яті його учасників- це головна мета цієї ініціативи. Прес-служба ГІ " Права Справа"