У США компанія SpaceX показала відео надважкої ракети Falcon Heavy на стартовому майданчику

У якості корисного навантаження буде виступати електромобіль Tesla Roadster, який належить Ілону Маску. Вантаж передбачається доставити на орбіту Марса.

Фото:Скрін відео

Американська компанія SpaceX опублікувала в своєму Instagram відео надважкої ракети-носія Falcon Heavy на стартовому майданчику на мисі Канаверал у Флориді. Запуск SpaceX повинен відбутися в січні, зазначають Патріоти України.

У якості корисного навантаження буде виступати електромобіль Tesla Roadster, який належить Ілону Маску. Вантаж передбачається доставити на орбіту Марса.

Falcon Heavy побудована на базі Falcon 9, які вже кілька років успішно експлуатуються Space X. Фактично, нова ракета представляє собою три з'єднаних разом Falcon 9. Ракета є багаторазовою - при успішному запуску всі три її частини повинні будуть повернутися на Землю.

Ракета Falcon Heavy зможе виводити на низьку навколоземну орбіту до 63,8 тонни вантажу. На Марс ракета зможе відправити до 16,8 тонни.

У РФ поменшало іранських дронів: потрібно заблокувати постачання агресору компонентів для БПЛА

неділя, 27 листопад 2022, 13:04

За інформацією речника МЗС Олега Ніколенко, Україна поінформувала Іран про те, що наслідки співучасті у російській агресії будуть неспівмірними з потенційними вигодами від співпраці з Росією. Робота українських Протиповітряних Сил і дипломатичні зусилл...

Енергетичний терор: РФ планує нові удари - чи допоможе ППО Patriot на польському кордоні

субота, 26 листопад 2022, 19:30

Зазначу, що обстріли будуть продовжуватися, до того ж з початком опалювального сезону їхня інтенсивність зростає. Росіяни не збираються припиняти ракетні обстріли українських об’єктів критичної інфраструктури. А декілька масованих атак можуть завдати в...