У США компанія SpaceX показала відео надважкої ракети Falcon Heavy на стартовому майданчику

У якості корисного навантаження буде виступати електромобіль Tesla Roadster, який належить Ілону Маску. Вантаж передбачається доставити на орбіту Марса.

Фото:Скрін відео

Американська компанія SpaceX опублікувала в своєму Instagram відео надважкої ракети-носія Falcon Heavy на стартовому майданчику на мисі Канаверал у Флориді. Запуск SpaceX повинен відбутися в січні, зазначають Патріоти України.

У якості корисного навантаження буде виступати електромобіль Tesla Roadster, який належить Ілону Маску. Вантаж передбачається доставити на орбіту Марса.

Falcon Heavy побудована на базі Falcon 9, які вже кілька років успішно експлуатуються Space X. Фактично, нова ракета представляє собою три з'єднаних разом Falcon 9. Ракета є багаторазовою - при успішному запуску всі три її частини повинні будуть повернутися на Землю.

Ракета Falcon Heavy зможе виводити на низьку навколоземну орбіту до 63,8 тонни вантажу. На Марс ракета зможе відправити до 16,8 тонни.

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...

Україна може остаточно вирішити проблему Зміїного

неділя, 26 червень 2022, 15:50

Наразі саме базування росіян на Зміїному є найбільшою проблемою для чорноморських портів Одещини та дозволяє окупантам перекрити вихід у територіальні води Румунії й відповідно гирло Дунаю. 23 травня глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що Данія надасть...