У Казахстані загинули люди через запуск російської ракети з "Байконура"

Інцидент стався в результаті запуску ще 14 червня 2017 року ракети-носія "Союз-2.1а". Падіння частини ракети спричинило пожежу в степу, жертвами якої стало двоє людей.

Космодром "Байконур". Ілюстрація:https://tonkosti.ru

У Казахстані помер чоловік, який отримав опіки під час пожежі, що виникла після падіння частини ракети-носія в степу. Таким чином загальне число жертв запуску ракети зросла до двох осіб. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я Карагандинської області, інформують Патріоти України з посиланням на Главное.

Зазначено, що інцидент стався в результаті запуску 14 червня 2017 року ракети-носія "Союз-2.1а" з космодрому Байконур. Ракета повинна була доставити на орбіту космічний корабель "Прогрес МС-06". Запуск пройшов у штатному режимі.

"Після запуску частина ракети, яка відокремилася після відпрацювання, впала в степу в 20 км від селища Талапі Улітауського району Карагандинської області. Її падіння призвело до пожежі, що поширилася на площі 10 тис. га. Жертвами пожежі стали двоє людей, які працювали на базі №1 центру експлуатації районів падіння АТ ВПК "НВО машинобудування".

Співробітники підприємства займалися гасінням пожежі та збором відпрацьованих частин ракети, які впали на землю", - йдеться в повідомленні. Зокрема, уточнено, що один з потерпілих, водій "Камаза" Юрій Хатюшин, загинув на місці, а 49-річний слюсар В'ячеслав Тіц був госпіталізований і доставлений в обласний центр травматології та ортопедії, однак напередодні ввечері він помер.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...