Скрепи можуть тільки зеленіти від люті: NASA успішно запустило ракету з основною ступінню, створеною в Україні (відео)

Ракета "Антарес" - це результат співпраці українських підприємств і американської компанії Orbital ATK, яка є частиною найбільшої оборонної корпорації США Northrop Grumman Inc.
Запуск ракети "Антарес". Фото: скріншот з відео.

У суботу, 17 листопада, NASA успішно запустило ракету-носій "Антарес", перший ступінь для якої виготовляє український "Південмаш". Відео запуску опубліковано в Youtube користувачем Алексом N, передають Патріоти України.

З космодрому "Воллопс Айленд" ракета виводить на орбіту Cygnus - приватний автоматичний вантажний космічний корабель постачання, який зараз доставляє вантажі на МКС. Як зазначається, ракета "Антарес" - це результат співпраці українських підприємств і американської компанії Orbital ATK, яка є частиною найбільшої оборонної корпорації США Northrop Grumman Inc.

У 2018 році Україною були створені два основні ступені для двох "Антарес". "Південмаш" здійснював виробництво у співпраці з українськими підприємствами "Хартрон-Аркос", "Хартрон-ЮКОМ", "Рапід" і іншими.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...