Скрепи можуть тільки зеленіти від люті: NASA успішно запустило ракету з основною ступінню, створеною в Україні (відео)

Ракета "Антарес" - це результат співпраці українських підприємств і американської компанії Orbital ATK, яка є частиною найбільшої оборонної корпорації США Northrop Grumman Inc.
Запуск ракети "Антарес". Фото: скріншот з відео.

У суботу, 17 листопада, NASA успішно запустило ракету-носій "Антарес", перший ступінь для якої виготовляє український "Південмаш". Відео запуску опубліковано в Youtube користувачем Алексом N, передають Патріоти України.

З космодрому "Воллопс Айленд" ракета виводить на орбіту Cygnus - приватний автоматичний вантажний космічний корабель постачання, який зараз доставляє вантажі на МКС. Як зазначається, ракета "Антарес" - це результат співпраці українських підприємств і американської компанії Orbital ATK, яка є частиною найбільшої оборонної корпорації США Northrop Grumman Inc.

У 2018 році Україною були створені два основні ступені для двох "Антарес". "Південмаш" здійснював виробництво у співпраці з українськими підприємствами "Хартрон-Аркос", "Хартрон-ЮКОМ", "Рапід" і іншими.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...