Скрепи можуть тільки зеленіти від люті: NASA успішно запустило ракету з основною ступінню, створеною в Україні (відео)

Ракета "Антарес" - це результат співпраці українських підприємств і американської компанії Orbital ATK, яка є частиною найбільшої оборонної корпорації США Northrop Grumman Inc.
Запуск ракети "Антарес". Фото: скріншот з відео.

У суботу, 17 листопада, NASA успішно запустило ракету-носій "Антарес", перший ступінь для якої виготовляє український "Південмаш". Відео запуску опубліковано в Youtube користувачем Алексом N, передають Патріоти України.

З космодрому "Воллопс Айленд" ракета виводить на орбіту Cygnus - приватний автоматичний вантажний космічний корабель постачання, який зараз доставляє вантажі на МКС. Як зазначається, ракета "Антарес" - це результат співпраці українських підприємств і американської компанії Orbital ATK, яка є частиною найбільшої оборонної корпорації США Northrop Grumman Inc.

У 2018 році Україною були створені два основні ступені для двох "Антарес". "Південмаш" здійснював виробництво у співпраці з українськими підприємствами "Хартрон-Аркос", "Хартрон-ЮКОМ", "Рапід" і іншими.

Нова фаза війни: як змінюватиметься театр бойових дій узимку

четвер, 1 грудень 2022, 13:35

Якщо спочатку Кремль ставив за мету знищення української державності, то зараз у Москві говорять про необхідність поступок чи компромісів з боку офіційного Києва. Тим самим визнаючи українську державність. Останніми днями все частіше звучать заяви про ...

Росія офіційно збирає армію зеків: це все частина плану

середа, 30 листопад 2022, 21:32

Наскільки ефективне вагнерівське вербування? І чи легко керувати на полі бою зеками? І чи не обернеться рішення дозволити Пригожину зібрати приватну армію поразкою режиму путіна. Кухар Путіна Пригожин отримав карт-бланш на збір армії із ув'язнених. ПВК...