Швидше, ніж ви вважаєте: У NASA розповіли, коли на Місяці побудують орбітальну базу

База будується в рамках затвердженого проекту Lunar Orbital Platform-Gateway.

На Місяці скоро побудують базу. Ілюстрація: соцмережі.

Прес-служба НАСА заявила, що для створення орбітальної бази на Місяці залишилося буквально пару років, передають Патріоти України.

Саме створення прив'язане до запуску двох ракет носіїв - важкої ракети SpaceX і надважкої, компанії Боїнг. Найімовірніше база почне будуватися між 2022 і 2024 роком. База будується в рамках затвердженого проекту Lunar Orbital Platform-Gateway, скорочено LOP-G.

Загальний план, згідно з доповіддю НАСА, виглядає так:
2022 рік - запуск електродвигунового модуля на американському комерційному РН або його запуск в 2023 році з кораблем «Оріон» на РН «SLS».
2023 рік - EM-2 запуск корабля «Оріон» з житловим модулем.
2023 - EM-3 запуск корабля «Оріон» з модулем станції.
2024 - EM-4 запуск корабля «Оріон» з модулем станції.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...