Швидше, ніж ви вважаєте: У NASA розповіли, коли на Місяці побудують орбітальну базу

База будується в рамках затвердженого проекту Lunar Orbital Platform-Gateway.

На Місяці скоро побудують базу. Ілюстрація: соцмережі.

Прес-служба НАСА заявила, що для створення орбітальної бази на Місяці залишилося буквально пару років, передають Патріоти України.

Саме створення прив'язане до запуску двох ракет носіїв - важкої ракети SpaceX і надважкої, компанії Боїнг. Найімовірніше база почне будуватися між 2022 і 2024 роком. База будується в рамках затвердженого проекту Lunar Orbital Platform-Gateway, скорочено LOP-G.

Загальний план, згідно з доповіддю НАСА, виглядає так:
2022 рік - запуск електродвигунового модуля на американському комерційному РН або його запуск в 2023 році з кораблем «Оріон» на РН «SLS».
2023 рік - EM-2 запуск корабля «Оріон» з житловим модулем.
2023 - EM-3 запуск корабля «Оріон» з модулем станції.
2024 - EM-4 запуск корабля «Оріон» з модулем станції.

Евакуація цивільних: Наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут вангувати важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ.. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний штаб...

Чому Мінськ "образився" на Київ і чи є загроза вторгнення з півночі

вівторок, 9 серпень 2022, 23:11

Я неодноразово попереджав, що не варто створювати власними руками образ ворога в безпосередній близькості наших кордонів, штовхаючи РБ в так звані "братні обійми" Росії. Українсько-білоруські відносини загострились напередодні вторгнення рф: сьогодні М...