Спадковий ефект: Учені знайшли ген щастя, - ЗМІ

Гени є лише одним з факторів, що впливають на риси характеру людини, але навколишнє середовище також робить досить сильний вплив, і воно може взаємодіяти з спадковими ефектами.

Учені знайшли ген щастя.  Фотоілюстрація: yourfreedom.ru.

Вчені виявили гени, що відповідають за відчуття щастя, благополуччя, депресію та невротизм. Міжнародна група генетиків із 17 країн провела масштабне дослідження, результати якого опубліковані в журналі Nature Genetics. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Проаналізувавши геномні дані 300 тисяч чоловік, вони виділили 3 генетичних варіанти, пов'язані з суб'єктивним благополуччям, тобто наскільки людина відчуває себе щасливою. Також були знайдені 2 гена, пов'язані з депресивними симптомами, і 11 генів – із невротизмом.

При цьому генетики попереджають, що генетичні варіанти зовсім не визначають на 100%, що у когось розвинуться депресія, неврози або недостатнє почуття щастя.

За їх словами, гени є лише одним з факторів, що впливають на ці риси, але навколишнє середовище також досить сильно впливає, і воно може взаємодіяти зі спадковими ефектами.

У Кремлі зробили цинічну заяву про українських моряків

середа, 17 липень 2019, 16:12

Росія і Україна не ведуть переговори про обмін українських полонених моряків. Про це заявив журналістам прес-секретар російського лідера Дмитро Пєсков, повідомляють Патріоти України. "Переговори про обмін українських моряків не ведуться", – сказав він....

"Згасли зірочки": Під Миколаєвом у страшній загинув батько з двома дітьми (фото, відео)

середа, 17 липень 2019, 15:15

В Україні триває низка страшних аварій. Нова трагедія трапилася 17 липня у Миколаївській області, де в результаті лобового зіткнення легковика й автобуса загинули три особи, повідомляють Патріоти України. ДТП відбулася на автодорозі Миколаїв – Благовіщ...