Спадковий ефект: Учені знайшли ген щастя, - ЗМІ

Гени є лише одним з факторів, що впливають на риси характеру людини, але навколишнє середовище також робить досить сильний вплив, і воно може взаємодіяти з спадковими ефектами.

Учені знайшли ген щастя.  Фотоілюстрація: yourfreedom.ru.

Вчені виявили гени, що відповідають за відчуття щастя, благополуччя, депресію та невротизм. Міжнародна група генетиків із 17 країн провела масштабне дослідження, результати якого опубліковані в журналі Nature Genetics. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Проаналізувавши геномні дані 300 тисяч чоловік, вони виділили 3 генетичних варіанти, пов'язані з суб'єктивним благополуччям, тобто наскільки людина відчуває себе щасливою. Також були знайдені 2 гена, пов'язані з депресивними симптомами, і 11 генів – із невротизмом.

При цьому генетики попереджають, що генетичні варіанти зовсім не визначають на 100%, що у когось розвинуться депресія, неврози або недостатнє почуття щастя.

За їх словами, гени є лише одним з факторів, що впливають на ці риси, але навколишнє середовище також досить сильно впливає, і воно може взаємодіяти зі спадковими ефектами.

Хіти тижня. Вперше опубліковано світлини із Мерилін Монро відразу після смерті (фото 12+)

вівторок, 22 вересень 2020, 3:00

Фотограф сховав вдома плівки, які знайшли його спадкоємці. Вперше у відкритому доступі опубліковано фотографію Мерилін Монро відразу після смерті. Фотограф зняв покійну зірку Голлівуду після того, коли її виявили вдома, повідомляють Патріоти України. У...

Хіти тижня. Арешт без права застави: Підозрюваний у нападі на Балуха визнав свою провину і розповів, що стало причиною злочину

вівторок, 22 вересень 2020, 2:00

У суботу, 19 вересня, суд заарештував на два місяці підозрюваного у заподіянні тяжких травм Володимиру Балуху, повідомляють Патріоти України з посиланням на речницю столичної прокуратури Надію Максимець. "За клопотанням прокурора Київської місцевої про...