Спадковий ефект: Учені знайшли ген щастя, - ЗМІ

Гени є лише одним з факторів, що впливають на риси характеру людини, але навколишнє середовище також робить досить сильний вплив, і воно може взаємодіяти з спадковими ефектами.

Учені знайшли ген щастя.  Фотоілюстрація: yourfreedom.ru.

Вчені виявили гени, що відповідають за відчуття щастя, благополуччя, депресію та невротизм. Міжнародна група генетиків із 17 країн провела масштабне дослідження, результати якого опубліковані в журналі Nature Genetics. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Проаналізувавши геномні дані 300 тисяч чоловік, вони виділили 3 генетичних варіанти, пов'язані з суб'єктивним благополуччям, тобто наскільки людина відчуває себе щасливою. Також були знайдені 2 гена, пов'язані з депресивними симптомами, і 11 генів – із невротизмом.

При цьому генетики попереджають, що генетичні варіанти зовсім не визначають на 100%, що у когось розвинуться депресія, неврози або недостатнє почуття щастя.

За їх словами, гени є лише одним з факторів, що впливають на ці риси, але навколишнє середовище також досить сильно впливає, і воно може взаємодіяти зі спадковими ефектами.

Хіти тижня. "Мамочко, я тебе люблю!" - кричали вмираючі діти: Батьки розповіли подробиці пожежі в одеському коледжі (фото)

субота, 7 грудень 2019, 6:00

В Одесі 15 осіб не повернулися додому після страшної пожежі у коледжі економіки. Одну дівчину знайшли мертвою, пізніше виявили труп дорослої жінки, ще 13 осіб вважаються зниклими безвісти. Біля будівлі другий день поспіль чергують родичі та друзі, які ...

Хіти тижня. Журнал звільнив з роботи редакторку, яка "сплутала" похорон Героя України з вуличним фестивалем

субота, 7 грудень 2019, 4:00

Євгенія Пліхіна залишає посаду заступника головного редактора журналу Cosmopolitan. Головний редактор журналу Cosmopolitan Україна Олександра Буринська висловила офіційну позицію бренду про скандал з замредактором Євгенією Пліхіною. Про це повідомляють...