Спадковий ефект: Учені знайшли ген щастя, - ЗМІ

Гени є лише одним з факторів, що впливають на риси характеру людини, але навколишнє середовище також робить досить сильний вплив, і воно може взаємодіяти з спадковими ефектами.

Учені знайшли ген щастя.  Фотоілюстрація: yourfreedom.ru.

Вчені виявили гени, що відповідають за відчуття щастя, благополуччя, депресію та невротизм. Міжнародна група генетиків із 17 країн провела масштабне дослідження, результати якого опубліковані в журналі Nature Genetics. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Проаналізувавши геномні дані 300 тисяч чоловік, вони виділили 3 генетичних варіанти, пов'язані з суб'єктивним благополуччям, тобто наскільки людина відчуває себе щасливою. Також були знайдені 2 гена, пов'язані з депресивними симптомами, і 11 генів – із невротизмом.

При цьому генетики попереджають, що генетичні варіанти зовсім не визначають на 100%, що у когось розвинуться депресія, неврози або недостатнє почуття щастя.

За їх словами, гени є лише одним з факторів, що впливають на ці риси, але навколишнє середовище також досить сильно впливає, і воно може взаємодіяти зі спадковими ефектами.

"Трахать себя не дам": "Слугу народу" спіймали в Раді за пікантною перепискою (фото)

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 20:30

Журналісти зафіксували, як Анатолій Остапенко з телефону вів "інтимну" переписку з чоловіком на ім'я Льоша. Журналісти зафіксували, як нардеп з телефону вів "інтимну" переписку з чоловіком на ім'я Льоша Сільченко - так він підписаний у Остапенка. "Депу...

Резонанс тижня. Був у списках на обмін: Стало відомо про загибель українського військовополоненого на Донбасі

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 20:00

У мережі повідомили про те, що у в'язниці "ДНР" нібито наклав на себе руки український військовополонений, який був включений у списки на обмін. Першим новину про загибель воїна ЗСУ поширив у Twitter блогер Necro Mancer. Він послався на колишнього теро...