"Спали у роздягальні по 2-3 години": Шокуючі подробиці про життя заробітчан у Польщі (відео)

Деякі заробітчани поскаржились журналістам, що зарплати не отримували із самого початку роботи - по 3 місяці.
Українським заробітчанам нелегко живеться. Фото: соцмережі.

Більшість українців їдуть працювати в Європу нелегально. Місцеві роботодавці, які хочуть заощадити на податках і заманюють гарною заробітною платою. Ка відзначають єксперти, вони можуть заплатити або набагато менше, або взагалі залишити ні з чим. Журналісти програми «Гроші» розповіли, що чекає українців на заробітках в Європі. Патріоти України пропонують вам переглянути їхній сюжет.

Так, учитель математики з України Микола, який працює на будівництві, розповідає, як вперше приїхав на заробітки до Польщі. Спочатку він працював офіційно, а останній місяць перед від'їздом працював неофіційно. У підсумку за нього чоловікові практично не заплатили.

Його колеги зазначають, що неодноразово стикалися з шахрайством, коли після приїзду виявлялося, що умови, які їм обіцяли, були абсолютно не такими і зарплата теж буде менше, ніж очікувалося. «Ставилися так, що якщо щось не подобається - їдь, але гроші природно ти не отримаєш», - розповідає журналістка з Сум.

Дівчина також поїхала працювати на кухню до Польщі. Уже після приїзду вона з'ясувала, що повинна в обов'язковому порядку працювати в дві зміни. «Спали ми по 2-3 години в роздягальнях на лавочках», - розповідає дівчина. Деякі заробітчани також розповіли журналістам, що зарплати не отримували з самого початку роботи - по 3 місяці.

Хіти тижня. "Вони впали, окупантам плювати!": У Криму сталася велика НП (фото, відео)

неділя, 17 лютий 2019, 14:30

В окупованій Керчі (Крим) на розкопках Пантікапея на горі Мітрідат впала давньогрецька арка з колонами і різьбленим кам'яним портиком. Раніше окупанти підперли палицями нахилені конструкції, але це допомогло ненадовго. Наразі всі частини колон вивезли ...

Євробачення-2019: Результати другого півфіналу Нацвідбору

неділя, 17 лютий 2019, 13:54

16 лютого у прямому ефірі на телеканалах СТБ і UA:ПЕРШИЙ глядачі побачили виступи 8 учасників, готових представити Україну на Євробаченні-2019. Другий півфінал відбору на Євробачення-2019 від України пройшов 16 лютого. За результатами балів від суддів ...