"Спасибо деду за победу": У Росії назвали головних фанатів Сталіна

77% росіян віком від 17 до 24 років мріють про увічнення "успіхів Сталіна".

Російська молодь - фанати Сталіна. Ілюстрація: ЖЖ.

Серед тих росіян, які підтримують Сталіна, більшість становить молодь віком 18-24 років. Про це свідчать дані опитування ВЦВГД, передають Патріоти України з посиланням на "Радіо Свобода".

Згідно з його результатами 62% опитаних росіян виступають "за повсюдне увічнення успіхів Сталіна" і приблизно така ж кількість опитаних (65%) категорично проти установки знаків, що повідомляють про його "невдачі і злочини".

"Відображення цих цифр не складно знайти і в новинах із російських регіонів - досить згадати, наприклад, конфлікт у Сургуті, де нащадки репресованих у сталінські часи встановили пам'ятний знак жертвам сталінізму, а місцеві сталіністи на знак помсти поставили поруч із ним бюст Сталіну", - сказано в матеріалі.

Також опитування ВЦВГД показало, що найбільше прихильників увічнення "успіхів Сталіна" серед людей віком 18-24 років - 77%. Дзеркальним чином розподілилися за віковими категоріями противники увічнення успіхів Сталіна - їх найбільше серед людей віком старше 60 років - 37%.

Губернатор оголосила надзвичайний стан: Нью-Йорк потерпає від сильної повені (відео)

п’ятниця, 29 вересень 2023, 22:51

За інформацією Національної метеорологічної служби (NWS), близько 8,5 мільйонів жителів Нью-Йорку опинились під загрозою повені, оскільки переповнені каналізаційні системи не в змозі ефективно відводити дощову воду. Про це повідомляє The Guardian, пере...

Спіймали на гарячому: Правоохоронці затримали главу райсуду Одещини

п’ятниця, 29 вересень 2023, 22:01

Сьогодні, 29 вересня, в Одеській області правоохоронці затримали виконувача обов'язків голови Комінтернівського райсуду. Він вимагав хабар за прийняття рішення. Про це повідомляє пресслужба НАБУ, передають Патріоти України. «НАБУ і САП спільно з СБУ ви...