"Спасибо деду за победу": У Росії назвали головних фанатів Сталіна

77% росіян віком від 17 до 24 років мріють про увічнення "успіхів Сталіна".

Російська молодь - фанати Сталіна. Ілюстрація: ЖЖ.

Серед тих росіян, які підтримують Сталіна, більшість становить молодь віком 18-24 років. Про це свідчать дані опитування ВЦВГД, передають Патріоти України з посиланням на "Радіо Свобода".

Згідно з його результатами 62% опитаних росіян виступають "за повсюдне увічнення успіхів Сталіна" і приблизно така ж кількість опитаних (65%) категорично проти установки знаків, що повідомляють про його "невдачі і злочини".

"Відображення цих цифр не складно знайти і в новинах із російських регіонів - досить згадати, наприклад, конфлікт у Сургуті, де нащадки репресованих у сталінські часи встановили пам'ятний знак жертвам сталінізму, а місцеві сталіністи на знак помсти поставили поруч із ним бюст Сталіну", - сказано в матеріалі.

Також опитування ВЦВГД показало, що найбільше прихильників увічнення "успіхів Сталіна" серед людей віком 18-24 років - 77%. Дзеркальним чином розподілилися за віковими категоріями противники увічнення успіхів Сталіна - їх найбільше серед людей віком старше 60 років - 37%.

Не менше 5200 гривень! 600 тис. українців чекає підвищення пенсії: Кому пощастить

четвер, 30 березень 2023, 9:59

Пенсії в Україні знову підвищать українцям. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що підвищення виплат для пенсіонерів, які продовжують працювати, торкнеться близько 600 тисяч українців, передають Патріоти України. "У квітні буде проведений ав...

Троє людей померли від нового вірусу, який вбиває протягом 24 годин - названо симптоми

четвер, 30 березень 2023, 9:57

Місто в Бурунді, Західна Африка, закрили на карантин після спалаху невідомого вірусу, який викликає кровотечу з носа. Представники охорони здоров'я країни кажуть, що вони вже виключили Еболу та Марбург, передають Патріоти України. Загадковий вірус викл...