"Спасибо, жалкие, трусливые ничтожества" - ветеран АТО звернувся до тих, які уникли призову в армію (відео)

Народний герой Василь Мулик наголосив, що тепер всі знатимуть, яким не повинен бути справжній чоловік та громадянин своєї країни.

Василь Мулик. Фото:скрін відеоНародний Герой України, командир вертольота Мі-8 Василь Мулик назвав "жалюгідними, боягузливими нікчемами" українців, які уникли призову в армію. Про це він сказав на церемонії вручення нагороди в Маріуполі, передають Патріоти України з посиланням на Громадське ТБ Приазов'я.

Його екіпаж - другий пілот Андрій Абракітов і бортовий технік Кужелюк Сергій - отримували нагороду раніше в Черкасах.

Екіпаж працював з самого початку війни в Слов'янську, Амвросіївці, Старобешевому, на Саур-Могилі, евакуював поранених з Іловайська.

31 вересня 2014 року бортовий технік Кужелюк під час польоту помітив пуск ПЗРК по їх вертольоту з посадки поблизу Волновахи і встиг попередити командира.

Майор Мулик зорієнтувався і, провівши ряд важких маневрів, зумів уникнути попадання ракети в борт, чим зберіг життя собі і екіпажу.

Орден "Народний Герой України" - українська недержавна нагорода, заснована в 2015 році з ініціативи колекціонера антикваріату і волонтера Андрія Боєчка і ювеліра Дмитра Щербакова.

Клопотання про нагородження орденом подають голові Нагородної Ради члени Нагородної Ради, командири військових підрозділів і керівники волонтерських організацій. Висування кандидатур здійснюється гласно.

Кабмін виплатить компенсації частині українців у розмірі від 10 до 16 тисяч грн: Хто може розраховувати на допомогу

четвер, 30 березень 2023, 11:28

В Україні держава виплачує компенсації роботодавцям, які працевлаштовують певні категорії громадян, зокрема, внутрішніх переселенців, передають Патріоти України. За словами міністерки економіки України Юлії Свириденко, планується збільшення компенсації...

Не менше 5200 гривень! 600 тис. українців чекає підвищення пенсії: Кому пощастить

четвер, 30 березень 2023, 9:59

Пенсії в Україні знову підвищать українцям. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що підвищення виплат для пенсіонерів, які продовжують працювати, торкнеться близько 600 тисяч українців, передають Патріоти України. "У квітні буде проведений ав...