"Спасибо, жалкие, трусливые ничтожества" - ветеран АТО звернувся до тих, які уникли призову в армію (відео)

Народний герой Василь Мулик наголосив, що тепер всі знатимуть, яким не повинен бути справжній чоловік та громадянин своєї країни.

Василь Мулик. Фото:скрін відеоНародний Герой України, командир вертольота Мі-8 Василь Мулик назвав "жалюгідними, боягузливими нікчемами" українців, які уникли призову в армію. Про це він сказав на церемонії вручення нагороди в Маріуполі, передають Патріоти України з посиланням на Громадське ТБ Приазов'я.

Його екіпаж - другий пілот Андрій Абракітов і бортовий технік Кужелюк Сергій - отримували нагороду раніше в Черкасах.

Екіпаж працював з самого початку війни в Слов'янську, Амвросіївці, Старобешевому, на Саур-Могилі, евакуював поранених з Іловайська.

31 вересня 2014 року бортовий технік Кужелюк під час польоту помітив пуск ПЗРК по їх вертольоту з посадки поблизу Волновахи і встиг попередити командира.

Майор Мулик зорієнтувався і, провівши ряд важких маневрів, зумів уникнути попадання ракети в борт, чим зберіг життя собі і екіпажу.

Орден "Народний Герой України" - українська недержавна нагорода, заснована в 2015 році з ініціативи колекціонера антикваріату і волонтера Андрія Боєчка і ювеліра Дмитра Щербакова.

Клопотання про нагородження орденом подають голові Нагородної Ради члени Нагородної Ради, командири військових підрозділів і керівники волонтерських організацій. Висування кандидатур здійснюється гласно.

"Кадиров живий чи ні?": Гуморист Великий спародіював "відповідь" Пєскова на незручне питання

понеділок, 25 вересень 2023, 13:43

Гуморист Юрій Великий випустив нову пародію. Цього разу він підняв і без того гучну тему, яка цікавить багатьох вже декілька днів - чи живий Рамзан Кадиров. Комік показав, як на це питання відповідав би прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков, передають Па...

Залишаться без допомоги: У ПФУ нагадали, кому не буде продовжена субсидія в опалювальному сезоні

понеділок, 25 вересень 2023, 13:22

При призначенні субсидії, крім наявності у громадянина автомобіля, враховується ще низка факторів. Про це нагадала Наталія Юрьєва, заступниця начальника відділу надання житлових субсидій управління пенсійного забезпечення, надання страхових виплат, соц...