Спати голим - корисно: Вчені назвали вагомі причини

Такий сон надзвичайно корисний як для фізичного, так і для психологічного стану людини.

Вчені рекомендують спати голим. Фото: ЖЖ.

Вчені рекомендують відмовитися від піжам і нічних сорочок, і спати без одягу, осільки це корисно для здоров'я. На думку фахівців, це сприяє зниженню ваги, збільшенню фертильності, а також профілактиці інфекцій в інтимній зоні, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Так, сон голяка знижує у жінок ризик появи молочниці. Оскільки грибкові інфекції люблять тепло і вологість, то вони швидше розмножуються. якщо ми спимо в одязі і нижній білизні, так як в них ми швидше потіємо.

Крім того, подібна практика корисна і для чоловічого здоров'я. Вчені відзначають, що чоловічий гормон тестостерон, який відповідає за фертильність, виділяється в основному вночі, проте задуха може пригнічувати цей процес.

Сон в оголеному вигляді також покращує і інтимні стосунки подружжя. На думку фахівців, вид голої шкіри один одного стимулює збудження і дозволяє партнерам почувати себе більш люблячими і коханими.

Крім того, відсутність одягу в ліжку сприяє і зниженню ваги. Справа в тому, що коли нам дуже тепло вночі, наш організм починає інтенсивніше виробляти гормон кортизол, який підвищує апетит.

З цих же причин вчені не рекомендують спати в занадто теплій кімнаті. Надмірна задуха в спальні буде сприяти скороченню глибокої фази сну і постійним порушенням сну. Через це людина на ранок буде відчувати стомленим. Фахівці вважають, що оптимально підтримувати температуру в кімнаті в нічний час на рівні 18-24 градусів.

Хіти тижня. "Чувак з шрамом на еб*лі стає на коліно і цілує йому руку": Учасник Євробачення від РФ розкрив кримінальну правду про Кобзона (відео)

середа, 1 квітень 2020, 23:30

Артист розповів, як працював клоуном на святах і одного разу відвідав захід, який організовувала родина Йосипа Кобзона. Артист розповів, як працював клоуном на святах і одного разу відвідав захід, який організовувала родина Кобзона. "Я тоді знати не зн...

З архіву ПУ. Наддержавне, або Ілон Маск рве на собі волосся: Росіяни насмішили новітнім транспортним "гібридом" (відео)

середа, 1 квітень 2020, 23:05

Кремлівська пропаганда, як і сам Х*йло, не втомлюється переконувати підданих ВВП, що вони на заздрість всім живуть у державі найпередовіших технологій. Певно наслухавшись таких байок один росіянин додав свого креативу у вставанні з колін скрепного велетня