Спати голим - корисно: Вчені назвали вагомі причини

Такий сон надзвичайно корисний як для фізичного, так і для психологічного стану людини.

Вчені рекомендують спати голим. Фото: ЖЖ.

Вчені рекомендують відмовитися від піжам і нічних сорочок, і спати без одягу, осільки це корисно для здоров'я. На думку фахівців, це сприяє зниженню ваги, збільшенню фертильності, а також профілактиці інфекцій в інтимній зоні, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Так, сон голяка знижує у жінок ризик появи молочниці. Оскільки грибкові інфекції люблять тепло і вологість, то вони швидше розмножуються. якщо ми спимо в одязі і нижній білизні, так як в них ми швидше потіємо.

Крім того, подібна практика корисна і для чоловічого здоров'я. Вчені відзначають, що чоловічий гормон тестостерон, який відповідає за фертильність, виділяється в основному вночі, проте задуха може пригнічувати цей процес.

Сон в оголеному вигляді також покращує і інтимні стосунки подружжя. На думку фахівців, вид голої шкіри один одного стимулює збудження і дозволяє партнерам почувати себе більш люблячими і коханими.

Крім того, відсутність одягу в ліжку сприяє і зниженню ваги. Справа в тому, що коли нам дуже тепло вночі, наш організм починає інтенсивніше виробляти гормон кортизол, який підвищує апетит.

З цих же причин вчені не рекомендують спати в занадто теплій кімнаті. Надмірна задуха в спальні буде сприяти скороченню глибокої фази сну і постійним порушенням сну. Через це людина на ранок буде відчувати стомленим. Фахівці вважають, що оптимально підтримувати температуру в кімнаті в нічний час на рівні 18-24 градусів.

Хіти тижня. Крим поплив: Окупований півострів спіткала нова біда

неділя, 26 травень 2019, 4:00

Окуповане кримське місто Феодосію накрили аномальні дощі, в результаті яких під загрозою затоплення водою з брудом опинилися будинки й автодороги. Як повідомляють росЗМІ, біля підніжжя гори Тепе-Оба селевими потоками виявилася покрита вся проїжджа част...

Хіти тижня. "Вбивця iPhone": Назвали ціну топового смартфона Redmi K20, котрий днями надійде у продаж

неділя, 26 травень 2019, 3:00

До презентації флагманського смартфона Redmi K20 залишилося менше тижня, проте в мережі вже з'явилася практично вся інформація про новинку. Єдине, що довгий час тримали в таємниці, ці ціна "нового вбивці флагманів", проте тепер відомо навіть це. Як пов...