Спати голим - корисно: Вчені назвали вагомі причини

Такий сон надзвичайно корисний як для фізичного, так і для психологічного стану людини.

Вчені рекомендують спати голим. Фото: ЖЖ.

Вчені рекомендують відмовитися від піжам і нічних сорочок, і спати без одягу, осільки це корисно для здоров'я. На думку фахівців, це сприяє зниженню ваги, збільшенню фертильності, а також профілактиці інфекцій в інтимній зоні, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Так, сон голяка знижує у жінок ризик появи молочниці. Оскільки грибкові інфекції люблять тепло і вологість, то вони швидше розмножуються. якщо ми спимо в одязі і нижній білизні, так як в них ми швидше потіємо.

Крім того, подібна практика корисна і для чоловічого здоров'я. Вчені відзначають, що чоловічий гормон тестостерон, який відповідає за фертильність, виділяється в основному вночі, проте задуха може пригнічувати цей процес.

Сон в оголеному вигляді також покращує і інтимні стосунки подружжя. На думку фахівців, вид голої шкіри один одного стимулює збудження і дозволяє партнерам почувати себе більш люблячими і коханими.

Крім того, відсутність одягу в ліжку сприяє і зниженню ваги. Справа в тому, що коли нам дуже тепло вночі, наш організм починає інтенсивніше виробляти гормон кортизол, який підвищує апетит.

З цих же причин вчені не рекомендують спати в занадто теплій кімнаті. Надмірна задуха в спальні буде сприяти скороченню глибокої фази сну і постійним порушенням сну. Через це людина на ранок буде відчувати стомленим. Фахівці вважають, що оптимально підтримувати температуру в кімнаті в нічний час на рівні 18-24 градусів.

Хіти тижня. Камені з неба: "Росіяни масово тікають з Криму", - Чибісов

понеділок, 25 березень 2019, 17:00

"З моменту окупації українського півострова кремлівські злочинці займалися підготовкою до другого "референдуму", який вони дуже хочуть провести "за всіма демократичними нормами", мовляв, перший раз світ не визнав, але ж давайте знову спробуємо", - пише...

Скрепам по пиці: До України не пустили двох російських акторів

понеділок, 25 березень 2019, 15:57

Держприкордонслужба України не пустила до країни двох російських акторів театру і кіно, які раніше незаконно відвідали анексований Росією півострів Крим. Як зазначається на офіційному сайті Державної прикордонної служби, артистам заборонили в'їзд в Укр...