Справа не в ейфорії: Стало відомо, чому росіяни не поспішають відпочивати в окупованому Криму

Хоч і російська влада обіцяла, що відпочинок в Криму буде доступним, проте наразі там ціни вищі, аніж в тій же Туреччині.

Ілюстрація: ukranews.com

Все менше росіян обирають для літнього відпочинку окупований Крим. Після того як минула ейфорія від анексії, росіяни обирають дешевші варіанти відпочинку, найчастіше - це Туреччина, повідомляють Патріоти України.

Офіційно туристичний сезон стартував на початку травня. Цьогоріч російські туроператори зафіксували падіння продажів у період травневих свят. За їхніми даними, у Крим вирушили на 38% туристів менше, ніж 2016 року.

Прогнозується, що в період з липня по серпень кількість росіян, які поїдуть відпочивати в Крим, знизиться ще на 20-30%. Одна з головних причин втрати інтересу росіян до Криму цього року – погодні умови.

Ще один фактор - високі ціни й поганий сервіс у Криму. У результаті, відпочивальники роблять вибір убік прямих конкурентів. У випадку з півостровом - це Туреччина, куди чартерні рейси з Росії відновили у серпні минулого року.

Хоч і російська влада обіцяла, що відпочинок в Криму буде доступним, проте наразі там ціни вищі, аніж в тій же Туреччині.

Висока вартість квитків - ще одна причина, що негативно позначається на турпотоці до Криму. Бюджетні рейси є лише з Москви і Санкт-Петербурга, а з інших міст Росії вони дуже дорогі. Транспортні витрати сягають 35-40% від вартості всього турпакету.

Для прикладу, щоб полетіти в Крим і назад до Росії доведеться віддати не менше 15 тисяч рублів (понад 6 тисяч гривень). А в Анталію можна залетіти за 13 тисяч рублів в обидва боки.

А ви це знали? Чому у СРСР корпус телевізорів робили із дерева

неділя, 23 лютий 2025, 9:50

У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...

Літній час 2025: Українцям пояснили, чи буде традиційне переведення годинників навесні

неділя, 23 лютий 2025, 9:45

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...