Справа Павліка Морозова животіє: На День піонерії пенсіонери окупованого Донбасу взяли участь у "рольових іграх" (фотофакти)

У соцмережах користувачі назвали дійство днем відкритих дверей у психлікарні.

Користувачів соціальних мереж потішили фотографії зі святкування Дня піонерського руху в окупованій бойовиками Брянці. Про святкування йдеться на сторінці "Алчевськ" в соціальній мережі Вконтакте, зазначають Патріоти України.

"Присутні подивилися фільм про прийом у піонери учнів Брянківської середньої школи №23, який був знятий в 1982 році. На завершення заходу залишили пам'ятний автограф на спеціально виготовленому до річниці червоному галстуку з написом "95 років", який згодом передадуть в музей Брянківської загальноосвітньої школи №4", - йдеться в повідомленні.

Судячи з опублікованих фотографій, у заході взяли участь кілька десятків переважно літніх людей. Користувачі соціальних мереж зі сміхом сприйняли проведення даного заходу:

Чи заборонять виїзд з України військовозобов’язаним жінкам від 1 жовтня 2023 року - пояснення адвоката

п’ятниця, 29 вересень 2023, 9:59

Від 1 жовтня всі жінки-медикині й фармацевтки мають стати на військовий облік у Територіальних центрах комплектування й соціальної підтримки (ТЦК і СП). Чи означає це, що жінкам заборонять виїзд за кордон, - питання, яке хвилює багатьох українок, перед...

Вчені розповіли, в який місяць найчастіше народжуються довгожителі

п’ятниця, 29 вересень 2023, 9:57

Експерти із проблем старіння, смертності та довголіття університету Чикаго (University of Chicago), США, провели дослідження, яке показало взаємозв'язок між місяцем народження та тривалістю життя, передають Патріоти України. Згідно з результатами досл...