Село Снітків, як і багато сусідніх, повільно вмирало, поки не з'явився господар. Голова сільради Віктор Ольшевський, не витримавши, що при такій кількості землі люди бідують, в судах відвоював землю у агрохолдингу і організував те, що сьогодні інакше, ніж економічним дивом ніхто не називає, передають Патріоти України.
Сьогодні в Снітківе немає жодної порожньої хати, люди сюди їдуть на роботу з сусідніх сіл, з'явилися свій водопровід, амбулаторія ... Народжуваність в селі виросла в три рази.
А почалося все з того, що Ольшевський придумав організувати плодово-ягідні поля і сади. Під ідею знайшов інвестора, який вклав в село 50 мільйонів гривень. Сьогодні тут вирощують вишні, яблука, малину, полуницю ... Причому, якісні і багато.
Все це частково поставляється в супермаркети, частково йде на експорт в країни західної Європи - Італію, Францію, Німеччину, Польщу. У Вінниці організували заморозку ягід, які взимку надходять у продаж.
І Віктор Ольшевський, якого в селі всі люблять, як батька рідного, зупинятися не збирається. Сюжет про нього недавно зняли журналісти програми "Вікна" телеканалу СТБ. Пропонуємо до Вашої уваги репортаж.
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...