Суддя не стримав емоцій, вислуховуючи покази російських окупантів

Дивлячись на міміку судді, можна сміливо починати писати шедевр під назвою "Не вірю тобі, окупант!".

Суддя на засіданні суду над російськими ГРУшниками. Фото: Facebook

Під час судового засідання, яке відбувається у Голосіївському суді столиці над російськими військовими ГРУ, всі емоції судді щодо ставлення до підсудних і віри у їх "байки" були відображені на його обличчі. Про це написав на своїй сторінці у Facebook військовий прокурор Анатолій Матіос, передають Патріоти України.

"Щодо судового слухання відносно російських військових. Спасибі Василий Апасов, ви профі життєвого сюжету!

Цей сивочолий суддя Голосіівського райсуду української столиці, за свою мовчазну стриманість та безпристрасність під час судового розгляду обставин вчинення військовими ГРУ РФ тяжких злочинів в Украіні, гідний стати прототипом героя для пензля найіменитіших художників на полотні картини "Ну не вірю я тобі, російський військовий, не ВІРЮ!" - написав Матіос.

Хіти тижня. Обережно, бабуся!: У Львові розлючена пенсіонерка встромила в пасажира шило (фото)

неділя, 18 лютий 2018, 3:00

Мабуть, пенсіонерка дуже хотіла сісти, тому накинулася на хлопця. У Львові пенсіонерка атакувала молодого чоловіка шилом, а після спробувала втекти. Подробиці повідомили в соціальних мережах, передають Патріоти України. За словами очевидців, жінка у ві...

Хіти тижня. "Велична епоха української жінки": Відомі українки знялися для календаря в образах княгинь Київської Русі (фото)

неділя, 18 лютий 2018, 0:35

Ініціатором проекту виступила Асоціація тваринників України. У проекті взяли участь актриси Наталія та Ольга Сумські, співачки Ірина Білик, Ольга Горбачова та Катерина Бужинська, журналістки Тетяна Будь і Катерина Лисенко, директор Вишгородського істор...