Святі скрепи: Патріарх Кирило провів аналогію між мобільним зв'язком і духовним світом

Глава РПЦ розповів, що людей оточує "невидиме енергетичне поле, і через телефончик ми із цим полем єднаємося".

Патріарх Кирило. Фото: novorosinform.mirtesen.ru.

Патріарх Російської православної церкви (РПЦ) Кирило порівняв мобільний зв'язок із духовним світом. Про це він сказав у неділю, 4 червня, після літургії, повідомляють Патріоти України з посиланням наагентство "Интерфакс".

За його словами, усі користуються мобільними телефонами, але "не сама ця коробочка" передає інформацію. Він розповів, що людей оточує "невидиме енергетичне поле, і через телефончик ми із цим полем єднаємося".

Так само, переконаний Кирило, "Святий дух – це духовна енергетична сила, яка осягає весь Усесвіт".

Водночас, як зазначив патріарх, щоб до цього поля під'єднатися, "жодні телефончики не допоможуть, жодний науково-технічний прогрес, жодна сила розуму".

Кирило також переконаний, що більшість дітей повинні бути хрещеними, не тільки в РФ, але й у всьому світі, "щоб ланцюг між людиною і Богом замикався через участь у святих таїнствах".

На Полтавщині жінка облила бензином та підпалила коханку чоловіка

субота, 28 січень 2023, 14:29

На Полтавщині жінка облила бензином і підпалила знайому свого чоловіка. Все це – через ревнощі, інформують Патріоти України. Мешканка Оржиці підозрювала, що її цивільний чоловік на стороні зустрічається з іншою. 2 липня 2022 року вона прийшла до знайом...

Пустельні піски приховували справжній скарб: У Єгипті виявили уціліле місто римської епохи

субота, 28 січень 2023, 14:05

У місті Луксор на півдні Єгипту археологи виявили ціле житлове місто римської доби. Про це повідомляє Egypt Today. Єгипетська археологічна місія виявила групу сімейних поховань доби Тринадцятої династії Другого проміжного періоду під час розкопок на цв...