Святі скрепи: Патріарх Кирило провів аналогію між мобільним зв'язком і духовним світом

Глава РПЦ розповів, що людей оточує "невидиме енергетичне поле, і через телефончик ми із цим полем єднаємося".

Патріарх Кирило. Фото: novorosinform.mirtesen.ru.

Патріарх Російської православної церкви (РПЦ) Кирило порівняв мобільний зв'язок із духовним світом. Про це він сказав у неділю, 4 червня, після літургії, повідомляють Патріоти України з посиланням наагентство "Интерфакс".

За його словами, усі користуються мобільними телефонами, але "не сама ця коробочка" передає інформацію. Він розповів, що людей оточує "невидиме енергетичне поле, і через телефончик ми із цим полем єднаємося".

Так само, переконаний Кирило, "Святий дух – це духовна енергетична сила, яка осягає весь Усесвіт".

Водночас, як зазначив патріарх, щоб до цього поля під'єднатися, "жодні телефончики не допоможуть, жодний науково-технічний прогрес, жодна сила розуму".

Кирило також переконаний, що більшість дітей повинні бути хрещеними, не тільки в РФ, але й у всьому світі, "щоб ланцюг між людиною і Богом замикався через участь у святих таїнствах".

Пролежав на морському дні 80 років: У Британії знайшли загублений бомбардувальник (фото)

понеділок, 4 липень 2022, 6:12

Легкий бомбардувальник-штурмовик Martin 187 Baltimore був втрачений у Середземному морі 80 років тому. Однак у процесі нещодавнього дослідження експерти нарешті знайшли літак, пише Express, передають Патріоти України. . Під час свого злощасного кінця ...

Під час ракетного обстрілу селища Сергіївка на Одещині загинула суддя зі Слов’янська та її матір (фото)

неділя, 3 липень 2022, 23:40

В Одеській області під час ракетного обстрілу 1 липня селища Сергіївка загинула суддя Слов'янського міськрайонного суду Донецької області Ольга Ільяшевич та її матір. Про це повідомили у Донецькому апеляційному суді, передають Патріоти України. "1 липн...