"Ты видел там российских солдат?Это постановка": У мережі обурені розмовою директора російської школи з учнями про Україну (відео)

Дітям почали розповідати пропагандистські історії про те, що у війні на Донбасі винні Захід і США.

Скрін відео

Користувачі соцмережі Facebook відреагували на "виховну бесіду" директора однієї зі шкіл Брянської області РФ з учнями. Бесіда, серед іншого, стосувалася ситуації в Україні. Запис опубліковано в YouTube, передають Патріоти України.

Приводом для розмови стало бажання одного з учнів взяти участь у мітингу за підсумками розслідування про таємні імперії прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва. Директор школи спробувала переконати учнів у тому, що в Росії найкраща влада. Плавно розмова зайшла і про Україну.

Дітям почали розповідати пропагандистські історії про те, що у війні на Донбасі винні Захід і США. А коли учні справедливо помітили, що відео з російськими військовими в Україні можна легко знайти в інтернеті, директор очікувано назвала це постановкою.

Російський фінансист та блогер Слава Рабінович вважає, що запис може послужити підставою для тюремного строку.

Журналіст Олена Яхно знайшла в розмові позитивні моменти. За її словами, Росія не така безнадійна, якщо в ній є такі діти.


Як поскаржитися на неякісний товар: Українцям дали детальну інструкцію (відео)

середа, 22 травень 2019, 16:40

На неякісні товари чи недобросовісну роботу продавців українці можуть поскаржитися в Державну службу з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, повідомляють Патріоти України. Як це правильно зробити і захистити свої права, в ефірі ObozTV...

Хіти тижня. "Зірка, яка сходить": Українка з синдромом Дауна перемогла в престижному конкурсі краси (фото, відео)

середа, 22 травень 2019, 16:30

13-річна Марія Гнатик з Вінниці перемогла в міжнародному дитячому конкурсі краси Interbriliant World Spring 2019 в Чехії. Днями у Чехії відбувся міжнародний етап конкурсу Interbriliant World Spring 2019. 13-річна вінничанка з синдромом Дауна, яка предс...