"Ты видел там российских солдат?Это постановка": У мережі обурені розмовою директора російської школи з учнями про Україну (відео)

Дітям почали розповідати пропагандистські історії про те, що у війні на Донбасі винні Захід і США.

Скрін відео

Користувачі соцмережі Facebook відреагували на "виховну бесіду" директора однієї зі шкіл Брянської області РФ з учнями. Бесіда, серед іншого, стосувалася ситуації в Україні. Запис опубліковано в YouTube, передають Патріоти України.

Приводом для розмови стало бажання одного з учнів взяти участь у мітингу за підсумками розслідування про таємні імперії прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва. Директор школи спробувала переконати учнів у тому, що в Росії найкраща влада. Плавно розмова зайшла і про Україну.

Дітям почали розповідати пропагандистські історії про те, що у війні на Донбасі винні Захід і США. А коли учні справедливо помітили, що відео з російськими військовими в Україні можна легко знайти в інтернеті, директор очікувано назвала це постановкою.

Російський фінансист та блогер Слава Рабінович вважає, що запис може послужити підставою для тюремного строку.

Журналіст Олена Яхно знайшла в розмові позитивні моменти. За її словами, Росія не така безнадійна, якщо в ній є такі діти.


"Няша" боится стать "зайчуткой": Собчак жорстко висловилася про новий імідж Поклонської (фото)

вівторок, 15 жовтень 2019, 23:16

На думку телеведучої, політикиня зараз намагається уникнути зайвої уваги і має на це певні причини. У своєму блозі «Кривава бариня» російська телеведуча Ксенія Собчак уїдливо прокоментувала вбрання «екс-прокурора» анексованого Криму Наталії Поклонської...

Бідна Юля, або "Дєвочка" Мендель vs журналісти: Ветеран української журналістики подав до суду на речницю Зеленського

вівторок, 15 жовтень 2019, 23:12

Журналіст Данило Яневський подав до суду скаргу на слідчого, який відмовляється розглядати його заяву про протидію журналістській діяльності з боку речниці глави держави Юлії Мендель. Про це Яневський повідомив у Facebook, , зазначають Патріоти України...