Таємнича могила дитини в парку Києва: Поліція з'ясувала, що сталося (фото)

Поліцейські розшукали матір померлої дитини і вона повідомила, що зберігала прах сина вдома, але потім розлучилася із батьком хлопчика, який мав свою думку із цього приводу.

На місці дивного поховання дитини. Фото: Інформатор.

У п'ятницю, 2 жовтня, в столичному парку Слави перехожі виявили свіжу могилу з прахом дитини. Поховання знайшли поруч з пам'ятником акторові Леоніду Бикову. На дивну гранітну плиту, на якій було видряпано Фоміних Макар Вадимович, звернула увагу киянка, яка прогулювалася по алеї. Вона і повідомила про знахідку в поліцію, передають Патріоти України.

Прибулі на місце поліцейські і криміналісти оглянули місцевість і викопали яму під гранітною плитою. Виявилося, що там знаходилася урна з прахом, на якій також було зазначено - Фоміних Макар. Перевіривши реєстр про смерть, правоохоронці знайшли дані про смерть хлопчика з таким ім'ям.

Поліцейські розшукали матір померлої дитини і вона повідомила, що зберігала прах сина вдома. Але так як вона розлучилася з чоловіком, підозрює, що він міг підмінити урну і перепоховати сина.

Жінка не спілкується з батьком дитини і не знає, як з ним зв'язатися. У зв'язку з цим правоохоронці почали вивчення відео з камер спостереження і вирішили розшукати чоловіка. У столичній поліції повідомили, що в цій ситуації поліція не бачить ознак кримінального злочину.

Джерело: Інформатор

Котел в Бахмуті неможливий, чи покине рф ЗАЕС добровільно?

середа, 30 листопад 2022, 7:05

Д. Снєгирьов, ЗСУ, Бахмут, ЗАЕС, ситуація на фронті, знищення окупантів. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Ядерний шантаж РФ: Кремль може використати ЗАЕС як елемент "торгів" із Заходом

середа, 30 листопад 2022, 7:03

Тобто росія штучно нагнітає істерію з приводу можливого радіоактивного викиду, або пошкодження сховища відпрацьованого ядерного палива, яке розташоване на промисловому майданчику ЗАЕС. 27 листопада в ефірі телемарафону президент НАЕК "Енергоатому" Петр...