Таємниця Бермудського трикутника розгадана, - Mirror

Американські вчені вважають, що цю ділянку океану роблять такою смертоносною незвичайні шестикутні хмари, які утворюються в результаті мікропоривів повітря.

Бермудський трикутник - пастка в океані. Фото: firtka.if.ua.

Група американських вчених розгадала феномен Бермудського трикутника — дивної області в Атлантичному океані площею близько 500 тисяч квадратних кілометрів, розташованої між Флоридою, Бермудськими островами і Пуерто-Ріко, де часто відбуваються незрозумілі катастрофи. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Mirror.

Зі слів метеоролога Стіва Міллера з Університету штату Колорадо, цю ділянку океану можуть робити такою смертоносною повітряні аномалії. Дослідники знайшли над Бермудським трикутником шестикутні хмари, які можна побачити на супутникових знімках, однак природа їх походження залишається невідомою.

Не виключено, що незвичайні хмари утворюються в результаті мікропоривів повітря, причому вчені порівнюють характер їх дії з ударом бомби. В результаті утворення аномальних хмар з'являються потужні низхідні пориви вітру, які б'ють по поверхні океану і викликають високі хвилі, здатні потопити будь-яке судно.

Такі хмари також створюють області потужної турбулентності, що представляє смертельну небезпеку для літаків.

Нова хвиля пандемії в ОРДЛО: що спровокувало і чим може допомогти Україна.

понеділок, 27 вересень 2021, 22:03

Росія не випадково обрала окуповані території – в цих районах не діють ані російські, ані українські закони. "Сірі зони" ніким не контролюються, і якщо буде висока смертність – а вона уже є внаслідок т.зв. "вакцинації" і "щеплення", – то це не буде мати ж

Революція споконвічних традицій: Президент Південної Кореї пропонує співгромадянам заборонити їсти собак

понеділок, 27 вересень 2021, 21:36

Собаки, вони теж жити хочуть... Щороку в республіці з'їдають близько мільйона гавкунів. Президент Південної Кореї Мун Чже Ін закликав ухвалити заборону на вживання собачого м’яса в країні, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Guardian. Офі...