
У Донецькій області російські військові спалили бойову машину, помстившись за насилля та грабунки майна з боку командування. Такі дані оприлюднило ГУР, повідомляють Патріоти України.
За даними розвідки, 22 липня військовослужбовці 1-ї реактивної артилерійської батареї реактивного артилерійського дивізіону 3-ї окремої мотострілкової бригади (Горлівка) навмисне спалили бойову машину БМ-21 (122-міліметрова ракетна система залпового вогню "Град"). У такий спосіб вони помстилися за невиправдане насилля й грабунки особистого майна з боку заступника командира дивізіону підполковника Ольги Качури й помічника заступника командира з озброєння капітана Юрія Мельника.
Обурення військовослужбовців викликало раптове зникнення всіх особистих мобільних телефонів, які командування відібрало на тимчасове збереження під приводом дотримання заходів безпеки, а також розпорядження арештувати, побити й відправити "на яму" тих, хто найбільш активно припускав причетність командирів до цього грабунку.
В Україні сповільнилося зростання цін – у травні 2026 року річний рівень інфляції склав 8,2% проти 8,6% у квітні. Однак комунальні послуги здорожчали. За рік – з травня 2025-го по травень 2026-го – тарифи зросли загалом на 2,1%, тоді як у квітні було 1...
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соціальні виплати, однак вимоги до страхового стажу для виходу на пенсію за віком щороку поступово зростають. У Пенсійному фонді України пояснили, чим відрізняються трудовий і страховий стаж, а також який ...