Так неприємно, коли "легітимний" - дрібний злодюжка: ЗМІ терористів приховали скандальний нюанс з біографії Пушиліна

Інформація про участь Дениса Пушиліна в МММ була видалена з його персонального сайту, але інтернет нічого не забуває...

Денис Пушилін. Фото: соцмережі.

Підконтрольний угрупованню "ДНР" телеканал "Юніон" у сюжеті про біографію ватажка бойовиків Дениса Пушиліна не згадав про його участь у фінансовій піраміді МММ, передають Патріоти України.

У сюжеті про життя Пушиліна до подій 2014 року лише згадується, що він народився у Львові в сім'ї робітників, закінчив ліцей, служив в армії, вступив до університету і змінив кілька робіт. При цьому, де саме він працював, не згадується.

Відомо, що з 2011 року по 2013 рік Пушилін був функціонером МММ в Україні. Крім того, коли на основі МММ була створена партія "Ми Маємо Мету", Пушилін став її членом і брав участь у парламентських виборах 2012 року.

Інформація про участь Пушиліна в МММ була видалена з його персонального сайту. Однак попередня редакція біографії збереглася в кеші. Також інформація про те, що Пушилін працював у фірмі "Солодке життя" була замінена формулюванням "в одній з дистриб'юторських фірм".


Поки їхні співгромадяни вбивають українців: У Тульській області РФ обвалився під'їзд житлового будинку, є загиблі (фото)

вівторок, 7 лютий 2023, 23:15

У місті Єфремів Тульської області РФ обвалився під'їзд житлового будинку – зруйновано сім квартир, постраждало близько 10 людей. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України. За попередніми даними, причиною обвалу став вибух газу в одн...

Волонтери з ГО “Важливі дії” передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки