Так неприємно, коли "легітимний" - дрібний злодюжка: ЗМІ терористів приховали скандальний нюанс з біографії Пушиліна

Інформація про участь Дениса Пушиліна в МММ була видалена з його персонального сайту, але інтернет нічого не забуває...

Денис Пушилін. Фото: соцмережі.

Підконтрольний угрупованню "ДНР" телеканал "Юніон" у сюжеті про біографію ватажка бойовиків Дениса Пушиліна не згадав про його участь у фінансовій піраміді МММ, передають Патріоти України.

У сюжеті про життя Пушиліна до подій 2014 року лише згадується, що він народився у Львові в сім'ї робітників, закінчив ліцей, служив в армії, вступив до університету і змінив кілька робіт. При цьому, де саме він працював, не згадується.

Відомо, що з 2011 року по 2013 рік Пушилін був функціонером МММ в Україні. Крім того, коли на основі МММ була створена партія "Ми Маємо Мету", Пушилін став її членом і брав участь у парламентських виборах 2012 року.

Інформація про участь Пушиліна в МММ була видалена з його персонального сайту. Однак попередня редакція біографії збереглася в кеші. Також інформація про те, що Пушилін працював у фірмі "Солодке життя" була замінена формулюванням "в одній з дистриб'юторських фірм".


Не побачили жодного порушення: Суд виправдав "полковника в Gucci", якого затримували у Чернівцях п'яним за кермом (відео)

субота, 25 червень 2022, 22:27

Суд вирішив закрити справу про керування авто в стані алкогольноого сп'яніння, де обвинуваченим виступав високопоставлений одеський поліцейський, полковник Єфтеній Вячеслав Валерійович. Суддя О. Б. Войтун заявив про відсутність складу адміністративного...

"У чорта слизькі копита": Як українські дотепники відреагували на падіння у церкві глави РПЦ

субота, 25 червень 2022, 21:45

У суботу, 25 червня, у Новоросійську глава РПЦ патріарх Кирило (Гундяєв) підслизнувся у храмі під час богослужіння. Це стало приводом для висміювання його у соцмережах. Патріоти України пропонують вашій увазі коментарі українців у соціальних мережах із...